Dnes je úterý 20.8.2019, svátek má Bernard

Nížkovice a Doba kamenná

Doba kamennáV sobotu 9. března 2019 se občanům Nížkovic, kteří navštívili sál místní sokolovny podařilo nahlédnout za oponu času. Alespoň na jednu hodinu se přesunuli do doby kamenné.

Divadelní spolek Slavkov u Brna na jevišti předvedl svou úspěšnou inscenaci hry Pavla Němce Doba kamenná. A musím říci, že i díky vstřícnému publiku, to bylo nahlédnutí velmi příjemné. Představení slavkovských ochotníků vneslo do řad místních diváků dobrou náladu už od začátku. Bylo povzbuzující sledovat rozdováděné herečky a herce povzbuzené atmosférou v sále. Mohu říci, že toto provedení bylo jedno z nejlepších, které jsme zatím odehráli.

V tomto týdnu nás ještě čeká vystoupení na krajské postupové přehlídce v Křenovicích u Kojetína se hrou Tango demente. Se stejnou inscenací se předvedeme v sobotu 16. března 2019 v sále v Žarošicích. A do třetice se tato hra objeví 23. března 2019 na jevišti Společenského centra Bonaparte ve Slavkově.

Závěr měsíce března je určen pro dětské herce našeho souboru. V neděli 31. března 2019 uvedeme v prostorách restaurace Bonaparte pásmo pohádek a písniček Zdeňka Svěráka podle knihy Jaké je to v čudu. Představení začíná v 16 hodin.

S.O.

Doba kamenná195http://www.veslavkove.cz/
Doba kamenná
Doba kamenná195http://www.veslavkove.cz/
Doba kamenná
Doba kamenná195http://www.veslavkove.cz/
Doba kamenná

 

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Maturitní a závěrečné zkoušky 2019
  Předávání výučních listů v Historickém sále zámku / Foto: archiv ISŠ
  Předávání výučních listů v Historickém sále zámku / Foto: archiv ISŠ
  Květen a červen jsou ve škole vždy velmi důležité měsíce, neboť v květnu naši žáci skládají zkoušku dospělosti a červen je ve znamení závěrečných... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal letos... celý článek

Příroda

 • Sluníčko, sluníčko, popojdi maličko…
  Foto autor
  Foto autor
  U domu máme pár okrasných keříků. Půjdu zjistit, zda už nebudou kvést. Ale s hrůzou zjistím, že část výhonů je napadena mšicemi. To je nadělení! Dnes už nemám čas, ale zítra je postříkám pirimorem.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.