Dnes je pondělí 25.9.2017, svátek má Zlata

Tak příští pátek nám to opět začíná

Divadelní spolekŽe jste už dlouho neslyšeli o Divadelním spolku Slavkov u Brna? Nám se po Vás už také stýská. Inu, byly prázdniny. To ovšem neznamená, že bychom lenošili. Naopak. Každou středu jsme se scházeli, abychom pro vás připravili něco pro potěchu ducha i oka. A myslím, že je na co se těšit. Sezonu začínáme za humny. V Letonicích. Natěšené obyvatele čeká inscenace Snu noci svatojánské. Jen aby vyšlo počasí. Představení by se mělo uskutečnit v areálu mysliveckého sdružení – a tedy pod noční oblohou.

Stejná hra bude předvedena o dva dny později, tedy v neděli 17. září v areálu dvora Panského domu ve Slavkově. Tedy opět – herci, noční obloha a skvělý text pana Shakespeara a kouzelná hudba pana Mendelsohna. A začátek ? V 19.30 hodin.

Další představení, které jsme pro vás připravili, se jmenuje Dámský krejčí. Tato brilantní komedie bude mít obnovenou premiéru opět mimo Slavkov. 7. října ji zhlédne obecenstvo v Praci.

A pak jsme opět pozváni do Bučovic. Tamější přehlídka amatérských divadel nese jméno českého herce Miroslava Doležala. Slavkovský soubor tam vystoupí již po několikáté. Tentokrát s inscenací Dámského krejčího.

Ve stejném týdnu, přesně 21. října v 19 hodin a 22. října v 16 hodin, předvedeme Dámského krejčího ve Slavkově. Do Společenského centra Bonaparte se můžete přijít pobavit i vy. Ceny jsou mírné, zábava zajištěna.

A Dámský krejčí popáté: Krumvíř 4. listopadu 2017.

so

 

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Česko-polský skautský tábor Brtnice 2017
  Skautský tábor / Foto: archiv Junáka
  Skautský tábor / Foto: archiv Junáka
  Od neděle 16. až do neděle 30. července se konal tradiční skautský čtrnáctidenní tábor slavkovského Junáka. Letos jsme stany postavili netradičně na novém místě, na louce v okolí Brtnice, města ležícího nedaleko Jihlavy.

Černá kronika

 • Dvě nehody nákladních aut ve Slavkově
  Nehoda nákladního auta na obchvatu Slavkova / Foto: HZS JmK
  Nehoda nákladního auta na obchvatu Slavkova / Foto: HZS JmK
  V pátek 10. března dopoledne se převrátilo nákladní auto nad serpentinami na cestě v sadech (na Frédách). Auto převáželo betonové díly a pod tíhou nákladu se s ním utrhla krajnice. Při... celý článek

Příroda

Banner

veslavkove_logomp



© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.