Dnes je úterý 20.2.2018, svátek má Oldřich

Tak příští pátek nám to opět začíná

Divadelní spolekŽe jste už dlouho neslyšeli o Divadelním spolku Slavkov u Brna? Nám se po Vás už také stýská. Inu, byly prázdniny. To ovšem neznamená, že bychom lenošili. Naopak. Každou středu jsme se scházeli, abychom pro vás připravili něco pro potěchu ducha i oka. A myslím, že je na co se těšit. Sezonu začínáme za humny. V Letonicích. Natěšené obyvatele čeká inscenace Snu noci svatojánské. Jen aby vyšlo počasí. Představení by se mělo uskutečnit v areálu mysliveckého sdružení – a tedy pod noční oblohou.

Stejná hra bude předvedena o dva dny později, tedy v neděli 17. září v areálu dvora Panského domu ve Slavkově. Tedy opět – herci, noční obloha a skvělý text pana Shakespeara a kouzelná hudba pana Mendelsohna. A začátek ? V 19.30 hodin.

Další představení, které jsme pro vás připravili, se jmenuje Dámský krejčí. Tato brilantní komedie bude mít obnovenou premiéru opět mimo Slavkov. 7. října ji zhlédne obecenstvo v Praci.

A pak jsme opět pozváni do Bučovic. Tamější přehlídka amatérských divadel nese jméno českého herce Miroslava Doležala. Slavkovský soubor tam vystoupí již po několikáté. Tentokrát s inscenací Dámského krejčího.

Ve stejném týdnu, přesně 21. října v 19 hodin a 22. října v 16 hodin, předvedeme Dámského krejčího ve Slavkově. Do Společenského centra Bonaparte se můžete přijít pobavit i vy. Ceny jsou mírné, zábava zajištěna.

A Dámský krejčí popáté: Krumvíř 4. listopadu 2017.

so

 

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Domácí betlémy jsou v kurzu přes 200 let
  Výstava betlémů / Foto: archiv
  Výstava betlémů / Foto: archiv
  Když císař Josef II. v rámci svých reforem zakázal ve svých zemích vystavování betlémů v kostelích, jistě netušil, co jeho nařízení způsobí. Opět se projevila vynalézavost českého človíčka, který dokáže vykličkovat ze všeho:... celý článek

Černá kronika

Příroda

 • Fotografování přírody je jeho velkým koníčkem
  Koupel špačků / Foto: P. Navrátil
  Koupel špačků / Foto: P. Navrátil
  Petra Navrátila známe jako ochránce přírody, předsedu Slavkovského ochranářského spolku a ornitologa. Jeho koníčkem je i fotografování přírody a s jeho snímky se často setkáváme nejen na těchto stránkách, ale i ve Slavkovském... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.