Dnes je úterý 19.6.2018, svátek má Leoš

Tak příští pátek nám to opět začíná

Divadelní spolekŽe jste už dlouho neslyšeli o Divadelním spolku Slavkov u Brna? Nám se po Vás už také stýská. Inu, byly prázdniny. To ovšem neznamená, že bychom lenošili. Naopak. Každou středu jsme se scházeli, abychom pro vás připravili něco pro potěchu ducha i oka. A myslím, že je na co se těšit. Sezonu začínáme za humny. V Letonicích. Natěšené obyvatele čeká inscenace Snu noci svatojánské. Jen aby vyšlo počasí. Představení by se mělo uskutečnit v areálu mysliveckého sdružení – a tedy pod noční oblohou.

Stejná hra bude předvedena o dva dny později, tedy v neděli 17. září v areálu dvora Panského domu ve Slavkově. Tedy opět – herci, noční obloha a skvělý text pana Shakespeara a kouzelná hudba pana Mendelsohna. A začátek ? V 19.30 hodin.

Další představení, které jsme pro vás připravili, se jmenuje Dámský krejčí. Tato brilantní komedie bude mít obnovenou premiéru opět mimo Slavkov. 7. října ji zhlédne obecenstvo v Praci.

A pak jsme opět pozváni do Bučovic. Tamější přehlídka amatérských divadel nese jméno českého herce Miroslava Doležala. Slavkovský soubor tam vystoupí již po několikáté. Tentokrát s inscenací Dámského krejčího.

Ve stejném týdnu, přesně 21. října v 19 hodin a 22. října v 16 hodin, předvedeme Dámského krejčího ve Slavkově. Do Společenského centra Bonaparte se můžete přijít pobavit i vy. Ceny jsou mírné, zábava zajištěna.

A Dámský krejčí popáté: Krumvíř 4. listopadu 2017.

so

 

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Slavnostní vysazení lípy svobody ve Slavkově
  Lípa svobody / Foto: B. Maleček
  Lípa svobody / Foto: B. Maleček
  V letošním roce si naše země připomíná 100. výročí vzniku československé státnosti. Jihomoravský kraj v této souvislosti plánuje na stovce vybraných míst jižní Moravy vysadit 100 lip srdčitých jako připomínku této historické události.

Černá kronika

Příroda

 • Rybářské závody ve Slavkově u Brna
  rybáři
  rybáři
  Pobočný spolek Moravského rybářského svazu ve Slavkově u Brna pořádá již řadu let tradiční rybářské závody. Z důvodu opravy jižního břehu velkého rybníka v roce 2017, kdy bylo nutno snížit vodní hladinu, se tyto závody společné pro děti i dospělé nekonaly. Letos jsme je naplánovali na... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.