Dnes je středa 22.1.2020, svátek má Slavomír

Vánoční koncert ZUŠ Františka France; aktualizováno

Nabitý sál posluchačů vytvořil úžasnou kulisu při vánočním koncertu žáků a učitelů ZUŠ Fr. France v pátek 18. prosince. Pestrý výběr repertoáru od českých vánočních koled po černošský spirituál, rozmanitá skladba nástrojů od ušlechtilého klavíru, houslí, kytary až po rytmická bonga, která možná posluchače překvapila svým pronikavým zvukem. To všechno nabídl pečlivě sestavený program.

Žáci hudebního i tanečního oddělení podali maximální výkony. Snahou všech účinkujících bylo navození příjemné vánoční atmosféry a chvilička zastavení v předvánočním shonu. Poděkování patří všem účinkujícím bez výjimky, vyučujícím za jejich přípravu a ještě jednou všem posluchačům.

Závěrem nám dovolte, abychom Vám popřáli spokojené prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2010.

kolektiv zaměstnanců ZUŠ Fr. France

Komentářů (20)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 • BaF  - Vida video

  Koukám že se zde následně objevilo i video.
  Nebyl by někde na internetu k dispozici celý záznam?
  Tedy pokud existuje....

 • NN  - Re: ad ponožky

  s.Ing.Jiří Doležel byl postrachem výborů ZO KSČ , jako člen Kontrolní a revizní komise MěV KSČ ve Slavkově. Shodou okolností se přestal k této politické straně hlásit krátce po Listopadu v r.1989 a hbitě vstoupil do jiné politické strany, ve které našel záhy svoje uplatnění a další kariérní vzestup. Pokud přijdou do našich zeměpisných šířek Číňané, očekávejme u jmenovaného plastickou operaci očí a čestné prohlášení, že odjakživa měl nejraději rýži na jakýkoliv způsob úpravy.

 •  - Re: ad ponožky

  Jo, to byl. Ale takových je nejen v komunální politice spousty. A to ani nemluvím o těch, kteří se zapletli s StB a sedí si klidně třeba ve Sněmovně. Předpokládám ale, že označením KSČSSD neměl autor původního příspěvku na mysli bývalé členství, nýbrž to současné.

 • JN  - Re: ad ponožky

  Ale jo, tahejme :D vždyť to byl komanč jak poleno

 •  - Re: ad ponožky

  Nevím, kterého místostarostu máte na mysli. Ten, kterého znám já, je Ing. Jiří Doležel a byl zvolený za ODS. ;-) ... A jen tak mimochodem, politiku bych do toho netahal.

 • tradá  - Re: hezké

  Člověk nejen takového postavení by měl znát etiketu a pana G. Jarkovského. A nebo pana Špačka :-) A když ne, tak by se mohl doma podívat do zrcadla nebo zkonzultovat svůj oděv se svojí drahou polovičkou.

 • LaFleur  - ad ponožky

  Ponožky neponožky – starosta (ODS) na koncertě je. Místostarosta (KSČSSD) – na koncertě není. A to je pro mě hlavní.

 • z  - Re: hezké

  je hezké jak málo vám stačí ke štěstí

 • MM  - Re: koncert

  Úplně Váš názor nesdílím a mám i opačné ohlasy. Zajímaly by mě ty moderní prvky, které zmiňujete. Nabídněte inspiraci, díky.

 • BaF  - Re: hezké

  Proč průser? V době, kdy se bourají veškerá pravidla a tabu, kdy se celý svět ohrazuje globalizací, a volným názorem by to mělo být svazující pravidlo? Bývávalo. Taky bývalo pravidlo že muž musel k obleku nosit ,,pohlavní přikrývku" v podobě klobouku či cilindru. Kdo ji nosi dneska? Snad už jenom recesisti a ti, kterým skutečně vyhovuje. Ale rozhodně se nenosí povinně.
  Podle mně je to jenom otázka vkusu, a vlastního pohodlí. Pokud se najde chlap, který si nechá obléct růžový oblek, tak ať ho nosí a je mi úplně jedno jestli je to starosta a nebo Hozna Hůlka ze sousední vesnice. Stejně tak barevná kombinace ponožek a obleku.
  Podstatné je spíš, aby ty součásti oděvu byly čisté a pachuprosté. Alespoň pro mně.

 • z  - koncert

  je to dlouho stejná nuda, co takhle vážení učitelé jít maličko s dobou a trošku dát vánoční besídce moderní kabát.

 • zita  - Re: hezké

  Vážený BaFe, bílé ponožky jsou vážně průšvih jako hrom,a to nemusíte číst vůbec nic. Pokud bude Váš oděv braný jako recese, nic proti nim, ale pokud to bude součást společenského oděvu je to vážně průser.Na druhé straně pro nositele těchto úžasností je snad uklidňující, že v tom není sám, a takových borců co si vezmou sandálky s ponožkou taky není málo. Pokud je to chlap musím velmi přihmouřit oči, pokud žena je to neomluvitelné.

 • Karel  - Re: hezké

  Starosta reprezentuje mesto a tak by mel vedet jak se oblekat - to ze si k obleku vemete bile ponozky je vase vec - kazdy si aspon udela obrazek sam. Nemate jeste nahodou k tem bilym ponozkam fialove sako?

 • BaF  - Re: hezké

  Možná jsem vidlák, ale jsem to já. Není nad to dělat haló z toho, že si někdo vezme bílý ponožky k tmavýmu obleku. No a co?
  Se starostou a s tím co dělá/prosazuje dost často nesouhlasím, ale na druhou stranu, abych musel poukazovat na to, jaký nosí ponožky? To mi připadá postavené na hlavu a naprosto mimo mísu. Není vidlák spíš ten, kdo poukazuje na takovéhle nepodstatné ***osti?

 • Karel  - Re: hezké

  BaF - Spravne, at je na prvni pohled poznat kdo je vidlak :D

 • :-)  - Re: hezké

  Tedy ponožky, ale to snad každý pochopil :-)

 • :-)  - Re: hezké

  A jestě sandály vyhrnuté ke kolenům v sandálách, nee?

 • BaF  - Re: hezké

  To je toho.
  Já nosím bílé ponožky k tmavému obleku zásadně. Jako protest proti tomu že se vždycky najde nějakej mudrc, kterej je vždycky strašně chytrej a VŠICHNI MUSÍ NOSIT JENOM TO, CO SE PÍŠE V ČASOPISECH, KTERÝ ČTE ON, JINAK NENÍ IN A JE STRAŠNĚ OUT.
  Jako kdyby to nebylo úplně jedno.

 • moda  - hezké

  Bílé ponožky k tmavému kvádru se jen tak nevidí. To by modní stylisti nevěřícně žasli.
  Ale pěkný kulturní zážitek, co se koncertu týká.

 • posluchač  - poděkování

  gratuluji všem účinkujícím a jejich učitelům.Bylo to velmi působivé a dojemné.Díky.

 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Nejčtenější kultura

Společnost

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal letos... celý článek

Příroda

 • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
  Slavkov
  Slavkov
  Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.