Dnes je středa 22.1.2020, svátek má Slavomír

Vendulka a 11 trpaslíků

V sobotu 23. ledna se konalo benefiční představení Farního ochotnického divadla Simsala Bim. Výtěžek z tohoto hezkého představení byl určen na konto pomoci pro postižené zemětřesením na Haiti. Zároveň se jednalo o novou premiéru pohádky Vendulka a 11 trpaslíků.

Toto představení jsem navštívila, a tak jsem se přesunula z mrazivé zimy do zelené přírody, kde pochodují zpívající trpaslíci pod vedením svého náčelníka, královského paláce, ve kterém vládne zlá královna a útulné trpasličí chaloupky. V pohádce vykvétá láska mezi princeznou Vendulkou a princem Valentýnem, kterou chce královna zničit. Ale jako v každé pohádce všechno nakonec dopadne dobře. Simsalabimáci i Simsaláčata mě opět potěšili, rozesmáli a pohladili na duši. Všichni, co mají rádi pohádky okořeněné láskou a humorem, by si toto představení neměli nechat ujít.

Fotografie z premiéry a pozvánka na další představení jsou v příloze.

Věra Kohoutková

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Nejčtenější kultura

Společnost

Černá kronika

  • Ve městě hořel už třetí strom
    Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal letos... celý článek

Příroda

  • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
    Slavkov
    Slavkov
    Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.