Dnes je pondělí 25.9.2017, svátek má Zlata

Výsledky krajských kol soutěží ZUŠ

Kateřina DostálováVe dnech 9. a 10. března se v Brně uskutečnilo krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír. Naší ZUŠ reprezentovaly Natálie Tomášková a Jolana Karkošková. Pro obě to byla první velká zkouška. V nabité konkurenci získala každá ve své kategorii čestné uznání.

27. a 28. března se v Ořechově konalo krajské kolo ve hře na housle. Zde naší školu reprezentovaly: Kateřina Dostálová, Markéta Janů a Tereza Janů. Všechna tři děvčata získala umístění na stupních vítězů. Markéta Janů 3. místo, Tereza Janů 2. místo a Kateřina Dostálová 1. místo s postupem do ústředního kola, které se uskuteční v květnu v Liberci. Klavírní doprovod obstaraly Maya Okamoto a Věra Dostálová.

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy. Samozřejmě poděkování patří i jejich pedagogům Maye Okamoto a Tereze Černé.