Dnes je pondělí 16.7.2018, svátek má Luboš

Zatáhli jsme oponu

pozvánkaSkončila divadelní sezona. Symbolicky spadla poslední opona. 28. června 2018 jsme ukončili svou činnost předvedením dvou představení „Všech lásek světa“ pro slavkovské školy. V sezoně 2017/2018 jsme uvedli 14krát inscenaci „Dámského krejčího“, čryři představení pohádky „Potopený zvon“ a pětkrát hudebně-poetické představení „Všechny lásky světa“. Kromě toho naši členové ve farním sále připravili několik Divadelních kaváren a rozjela se také akce „Filmové návraty“, ve kterých se našim příznivcům připomínají starší divadelní inscenace zachycené na videozáznamech.

Během prázdnin nebudeme ovšem zahálet. 29. července odjíždíme s představením „Všechny lásky světa“ do Letovic a na pozvání ke spolupráci se naši herci zúčastní práce na vznikajícím představení pohádkového muzikálu „Šíleně smutná princezna“, které je připravováno skupinou profesionálních herců pro uvedení na nádvoří slavkovského zámku 7. září 2018.

Rozjezdem do příští sezony potom budou divadelní dny, kdy (pokud vyjde počasí) uvedeme na jevišti na nádvoří Panského domu ve Slavkově tři naše současné inscenace:

31. srpna 2018 od 20.30 to bude už sedmé uvedení divadelného pásma „Všechny lásky světa“

1. září 2018 od 20.30 Shakespearův „Sen noci svatojánské“

2. září 2018 od 16 hodin dvě divadelní pohádky: hostující loutkové divadlo Dřeváček předvede nejmenším divákům svůj příběh „Létající prase“ a potom náš soubor se prezentuje pohádkou „Potopený zvon“.

Doufám, že nám bude přát počasí. V případě deště či jiné nepřízně živlů budou představení odehrána v sále Společenského centra Bonaparte.

so

 

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Oslava 100 let Československa v Darney
  Darney
  Darney
  V sobotu 30. června přivítalo slavnostně nazdobené partnerské město Darney účastníky oslav 100. výročí založení Československa. Toto výročí se od roku 2002 slaví každoročně v tento den jako Den ozbrojených sil České republiky. Přesně před 100 lety, 30. června 1918, zde byl oficiálně... celý článek

Černá kronika

Příroda

 • Rybářské závody ve Slavkově u Brna
  rybáři
  rybáři
  Pobočný spolek Moravského rybářského svazu ve Slavkově u Brna pořádá již řadu let tradiční rybářské závody. Z důvodu opravy jižního břehu velkého rybníka v roce 2017, kdy bylo nutno snížit vodní hladinu, se tyto závody společné pro děti i dospělé nekonaly. Letos jsme je naplánovali na... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.