Dnes je sobota 22.7.2017, svátek má Magdaléna

22. 7. Slavkov – Hasičské mecheche

pozvánkaSbor dobrovolných hasičů Slavkov u Brna Vás zve na Hasičské mecheche 3, které se koná v sobotu 22. července v Hostinci Na Špitálce. Začátek v 18.29 h., občerstvení zajištěno, vstupné dobrovolné (děkujeme). Hraje kapela Výlet.

Komentářů (0)
 

22. 7. Slavkov – Stromboli a Jethro Tull

pozvánka
pozvánka
Britský zpěvák, hudebník a skladatel Ian Anderson známý především jako zakladatel a vůdčí osobnost světově proslulých Jethro Tull zamíří v sobotu 22. července do Slavkova u Brna, kde vystoupí od 19 hodin pod širým nebem. Program koncertu bude průřezem toho nejlepšího od Jethro Tull. Společně s Jethro Tull vystoupí i česká legenda Stromboli a další skupiny, jejichž jména odtajní organizátor postupně.

Komentářů (0)
 

22. 7. Černčín – Hudební festival Bůč Fest

pozvánka
pozvánka
Open Air ☆ Live bands ☆ 1x Stage ☆ 1x Bar ☆ Food ☆ DJ's ☆ (rap, punk, hardcore, dance metal, jazz, rock, drum and bass) BASSHILL crew Vám představuje ve spolupráci s městem Bučovice první ročník multižánrového hudebního festivalu BŮČ FEST, který se uskuteční v sobotu 22. července v areálu (cvičáku) Černčín. Akce startuje úderem páté hodiny odpolední. Čeká Vás příjemné kulturní obohacení. Zvuk zajistí Mixed Booking. Odpolední program bude patřit hiphopu a rapu, dále jazz. Večerní hlavní program živé kapely a afterparty s drum and bass. Akce se koná za každého počasí. Pódium je zastřešené! možnost stanování v areálu na vlastní nebezpečí. O občerstvení se postará Boo Burger. Část výtěžku z akce věnujeme zvířátkům do útulku Tibet, chcete-li útulek podpořit nejen placením vstupného ale třeba i věcnými dary vše možno doručit na akci a předat pověřené osobě u vstupu. Můžete soutěžit o tři volné vstupy uzávěrka je 21. 7. 2017 ve 20 h. Řekněte o této akci každému, zvěte na událost, šiřte libovolným způsobem! Děkujeme a těšíme se na Vás!

Komentářů (0)
 

22. 7. Vážany n. L. – Pohárový turnaj v kopané

pozvánka
pozvánka
TJ Vážany nad Litavou, oddíl kopané, Vás zve na pohárový turnaj v kopané, který se koná v sobotu 22. července od 13 hodin ve Vážanech nad Litavou.


Komentářů (0)
 

29. 7. Slavkov – Turnaj v pétanque

pozvánka
pozvánka
Zveme Vás na 21. ročník mezinárodního turnaje v pétanque Grand Prix d’Austerlitz, který se řadí mezi nejstarší v Česku. Odehraje se v sobotu 29. července od 9 hodin v parku Zámku Slavkov – Austerlitz. Vstup na akci je pro veřejnost zdarma.

Komentářů (0)
 

11. a 12. 8. Slavkov – Mini-městečko

pozvánka
pozvánka
Zveme všechny děti do našeho mini-městečka na prázdninový program města her pro děti do 14 let. Akce se koná ve Svojsíkově parku ve Slavkově u Brna v pátek 11. srpna 15–19 hod. a v sobotu 12. srpna 14–18 hod. Děti se v „Mini-městečku“ formou hry se spoustou zábavy a dalších akcí seznámí s hospodářským koloběhem peněz a práce. Na různých stanovištích si mohou vydělat dětské „hrací“ peníze (např. jako taxikáři) a na dalších stanovištích je mohou zase utratit (třeba za výborný hot-dog). Na konci celé akce proběhne vyhlášení vítězů nejúspěšnějších občanů „Mini-městečku“. Přijď a buď u toho! Těšíme se na tebe!

Komentářů (0)
 

18. 8. Slavkov – Letní noc

pozvánka
pozvánka
Druhá letní letní noc pod otevřeným nebem ve valech slavkovského zámku se speciálním hostem, legendární dívčí formací HOLKI. Nesmrtelné hity, drinky, léto... U toho prostě nesmíte chybět! Celou nocí bude hudebně provázet DJ Peejay. Skupina HOLKI vystoupí ve 23.00 hodin. Vstupné v předprodeji: 150 Kč (zakoupíte v Zámecké restauraci Austerlitz od 25. 7. do 15. 8. 2017, každý den od 10.00 do 20.00 hodin). Vstupné na místě: 200 Kč.  Akce se koná od 21.00 do 02.00 hodin. V případě nepříznivého počasí se akce uskuteční v Zámeckých kasematech.

Komentářů (0)
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Novinky z koupaliště
  Koupaliště s novými atrakcemi / Foto: R. Lánský
  Koupaliště s novými atrakcemi / Foto: R. Lánský
  Hned na úvod sezony začátkem června se stala havárie zastaralého propojovacího potrubního systému filtrace vody. Město uvolnilo ze svého rozpočtu mimořádný víceúčelový příspěvek na celkovou... celý článek

Kultura

 • Malířka Daria Novotná stále tvoří
  Výstava v galerii Platinium / Foto: archiv DN
  Výstava v galerii Platinium / Foto: archiv DN
  Slavkovská malířka Daria Bernadeta Novotná se na pozvání pořadatele zúčastnila dvanáctého Mezinárodního výtvarného sympozia ve Všeradicích, obci nedaleko Karlštejna. Akce se konala ve dnech 7.–17. června v areálu... celý článek

Černá kronika

 • Dvě nehody nákladních aut ve Slavkově
  Nehoda nákladního auta na obchvatu Slavkova / Foto: HZS JmK
  Nehoda nákladního auta na obchvatu Slavkova / Foto: HZS JmK
  V pátek 10. března dopoledne se převrátilo nákladní auto nad serpentinami na cestě v sadech (na Frédách). Auto převáželo betonové díly a pod tíhou nákladu se s ním utrhla krajnice. Při... celý článek

Příroda

 • Slavkovská příroda v tomto horkém létě
  rybník
  rybník
  Počasí nám pořád uštědřuje drsné rány. Jarní mrazíky opět zničily nadějnou a očekávanou úrodu ovoce. Tropická vedra vysušila všechny vodní toky i kdejakou louži. Naše Litava je na pokraji úplného sucha.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.