Dnes je čtvrtek 14.11.2019, svátek má Sáva

24. 11. Slavkov – Koncert pěveckého sboru Mladost

Stalo se již tradicí, že se koncem roku setkáváme při koncertě našeho pěveckého sboru MLADOST z Brna. Představíme se s novými skladbami, které jsme nastudovali na našem soustředění, které se uskutečnilo opět koncem srpna ve vašem krásném městě. Během roku jsme nezaháleli a zazpívali jsme si na několika koncertech, v červnu jsme se zúčastnili mezinárodní soutěže v Olomouci, kde nám uteklo zlaté ocenění jen o 0,04 setiny bodu. I stříbro bylo výborné ocenění za naše snažení. V polovině října odjíždíme na mezinárodní soutěž do Lagodi di Garda v Itálii a věříme a že se nám podaří být úspěšní i tam.

Koncert se uskuteční v neděli 24. listopadu v 15 hod. v zámecké kapli sv. Kříže.

 

Srdečně zveme všechny naše stálé posluchače ale samozřejmě všechny, kteří chtějí prožít klidné nedělní odpoledne s hezkou hudbou.

I. Zyková

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

Kultura

 • Zavraždily spolubydlící!
  V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé komedie s... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal letos... celý článek

Příroda

 • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
  Slavkov
  Slavkov
  Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.