Dnes je úterý 19.2.2019, svátek má Patrik

6. a 7. 10. Slavkov – Tango demente

pozvánkaŘíká se, že nejvíce zaměstnaní jsou důchodci. Věřte, nevěřte, je to tak. Právě proto se po několika odkladech, dostává na světlo černá komedie „Tango demente“, jejíž autor Nenad Djapič je původem z bývalé Jugoslávie. Nazkoušely ji čtyři herečky ze slavkovského Divadelního spolku mezi svými nesčetnými povinnostmi, zaměstnáním, podnikáním a aktivním „babičkováním.“ Je to heroický výkon a klobouk dolů. O tom, že se máme na co těšit, svědčí již hvězdné obsazení hry divadelními matadorkami Marií Gottwaldovou, Martou Tesákovou, Elenou Knotkovou a Eliškou Rubešovou , která se kromě netradičně pojaté role ujala souběžně své režijní prvotiny a ve spolupráci se Stanislavem Olbrichtem tento svůj režijní počin dotáhla do finále (alt.Alenou Doležalovou). A o čem hra je? Je to hra o životě v jeho druhé polovině či spíše třetí třetině. V každém případě to není hra bezduchá, ale hra „o něčem.“ Je to černá komedie, což samo o sobě naznačuje, že humor bude drsný, navíc komedie s kriminální zápletkou a vskutku nečekaným rozuzlením. Více neprozradíme, jen to, že se budete bavit.

Premiéra Tanga demente je připravena na sobotu 6. října 2018 v 19 hodin a repríza na neděli 7. října v 16 hodin. Obě představení se budou hrát v sále SC Bonaparte ve Slavkově.

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Sportovní ples
  Sportovní ples
  Sportovní ples
  V pátek 8. února se ve Společenském centru Bonaparte uskutečnil již 47. ročník Sportovního plesu, který stejně jako v minulých letech spoluorganizovaly kluby SK Slavkov u Brna (fotbalisté) a FBC Slavkov (florbalisté).

Kultura

 • Hudební večer v ZUŠ
  Hudební večer / Foto: archiv ZUŠ
  Hudební večer / Foto: archiv ZUŠ
  V romanticky zasněženém podvečeru 29. ledna 2019 proběhl ve slavkovské ZUŠ Fr. France další z hudebních večerů. Byl tentokrát tematicky zaměřen na vítěze školního kola ve hře na dechové nástroje.

Černá kronika

Příroda

 • Rozvěšování krmítek pro ptáčky
  Věšení krmítek / Foto: archiv z. s. Pampeliška
  Věšení krmítek / Foto: archiv z. s. Pampeliška
  Nadšení, pomoc, pohoda, úsměv, stejný cíl – tohle jsme zažívali na krásné akci „rozvěšování krmítek pro ptáčky“ v sobotu 8. prosince v zámeckém parku.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.