Dnes je čtvrtek 23.5.2019, svátek má Vladimír

6. a 7. 10. Slavkov – Tango demente

pozvánkaŘíká se, že nejvíce zaměstnaní jsou důchodci. Věřte, nevěřte, je to tak. Právě proto se po několika odkladech, dostává na světlo černá komedie „Tango demente“, jejíž autor Nenad Djapič je původem z bývalé Jugoslávie. Nazkoušely ji čtyři herečky ze slavkovského Divadelního spolku mezi svými nesčetnými povinnostmi, zaměstnáním, podnikáním a aktivním „babičkováním.“ Je to heroický výkon a klobouk dolů. O tom, že se máme na co těšit, svědčí již hvězdné obsazení hry divadelními matadorkami Marií Gottwaldovou, Martou Tesákovou, Elenou Knotkovou a Eliškou Rubešovou , která se kromě netradičně pojaté role ujala souběžně své režijní prvotiny a ve spolupráci se Stanislavem Olbrichtem tento svůj režijní počin dotáhla do finále (alt.Alenou Doležalovou). A o čem hra je? Je to hra o životě v jeho druhé polovině či spíše třetí třetině. V každém případě to není hra bezduchá, ale hra „o něčem.“ Je to černá komedie, což samo o sobě naznačuje, že humor bude drsný, navíc komedie s kriminální zápletkou a vskutku nečekaným rozuzlením. Více neprozradíme, jen to, že se budete bavit.

Premiéra Tanga demente je připravena na sobotu 6. října 2018 v 19 hodin a repríza na neděli 7. října v 16 hodin. Obě představení se budou hrát v sále SC Bonaparte ve Slavkově.

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

Kultura

  • Ondrášovské putování ze západu Čech na Slovensko
    V pátek 17. května se na nádvoří zámku uskutečnil tanečně-hudební folklorní pořad Vojenského uměleckého sboru Ondráš s názvem Ondrášovské putování. Diváci, kteří na představení dorazili si užili pohled na živelný dívčí tanec karička, pokochali se krásou tekovských krojů i tanců a na závěr... celý článek

Černá kronika

  • Ve městě hořel už třetí strom
    Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal letos... celý článek

Příroda

  • Do papouščí zoo nejen za papoušky
    Májové dny neskončily. V těchto dnech ožila naše naučná ornitologická stezka. Ve vystavených ukázkových budkách vedle dětského koutku můžete právě pozorovat hnízdění sýkory koňadry (Parus major), vrabce domácího (Passer domesticus) a krmení jejich mláďat.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.