Dnes je pátek 22.3.2019, svátek má Leona

18. 3. Slavkov – Kněz v pohraničí

pozvánka
pozvánka
Fotografie a vzpomínky otce Milana Vavra na první léta kněžské služby můžete zhlédnout v pondělí 18. března 2019 v 18 hodin v sále farní budovy ve Slavkově u Brna. Všechny zájemce srdečně zveme.

Komentářů (0)
 

16. a 17. 3. Křenovice – Jarní výstava

pozvánka
pozvánka
Obec Křenovice pořádá Jarní výstavu v Křenovicích Společenský sál na Václavské ulici v Křenovicích sobota 16. března 8.30–12.00, 13.00–17.30 neděle 17. března 8.30–12.00, 13.00–17.30 h. Slavnostní zahájení se uskuteční v sobotu 16. 3. v 10.00 hod. hudební doprovod skupina Poletnice z Křenovic Na výstavě můžete vidět fotografie významného českého fotografa Miloše Budíka z Brna, rukodělné výrobky Marcely Drápalové a Pavly Tauberové. Celá expozice bude doplněna panenkami ze soukromé sbírky Moniky Hanikové z Telnice u Brna.

Komentářů (0)
 

9. 3. Bošovice – Cesta na sever

pozvánka
pozvánka
Papouščí zoologická zahrada v Bošovicích Vás srdečně zve na besedu o Norsku. O své zážitky z cest se s vámi podělí Magda a David Rychnovští. Beseda se uskuteční v sobotu 9. března 2019 od 18 hodin v zimní zahradě vedle pavilonu amazoňanů v zoo. Vstupné dobrovolné.

Komentářů (0)
 

9. 3. Slavkov – SWAP

 

2. 3. Slavkov – 12. vepřové hody

pozvánka
pozvánka
Město Slavkov u Brna ve spolupráci s řeznickým mistrem Reném Nádeníčkem a restaurací U Fidela zve milovníky tradičních zabijačkových pochoutek na již dvanácté vepřové hody, které se uskuteční se v sobotu 2. března od 8 do 11 hodin před radnicí na Palackého náměstí. K ochutnávce a k prodeji budou zabijačkové produkty (černá polévka a vařené maso) a další uzenářské výrobky z vlastní produkce řeznictví Nádeníček. V provozu bude také udírna. Po celou dobu akce bude také zajištěno občerstvení v režii restaurace U Fidela z Brna.

Komentářů (0)
 

23. 2. Křenovice – Košt slivovice

 

23. 2. Vícemilice – Tradiční ostatky

 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Ples ISŠ
  Ples ISŠ / Foto: archiv ISŠ
  Ples ISŠ / Foto: archiv ISŠ
  V pátek 22. února se uskutečnil v SC Bonaparte již 24. ples Integrované střední školy. K tanci a poslechu zahrála taneční skupina Karla Pešla. Zpestřením plesu byla polonéza v podání studentů školy a ukázky společenských tanců.

Kultura

 • ZuMaNa překvapila
  ZuMaNa
  ZuMaNa
  V úterý 19. března se naše dívčí trio ZuMaNa ZUŠ Fr. France (Zuzanka Svobodová, Maruška Moudrá a Natálka Tomášková) zúčastnilo krajského kola v komorní hře s převahou dechových nástrojů v ZUŠ v Boskovicích. Holky se na společně strávený den moc těšily.

Černá kronika

Příroda

 • Slavkovské „budkování“
  Budkování / Foto: R. Lánský
  Budkování / Foto: R. Lánský
  Na 1. slavkovském Budkování v sobotu 23. února bylo živo. V mrazivém počasí se nás na stadioně sešlo 28.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.