Dnes je sobota 26.5.2018, svátek má Filip

17. a 18. 5. Slavkov – Dny otevřených dveří

pozvánka
pozvánka
Srdečně Vás zveme na dny otevřených dveří v Rezidenci Austerlitz ve čtvrtek 17. května a v pátek 18. května.

Komentářů (0)
 

12. 5. Slavkov – Klubová výstava ohařů

pozvánka
pozvánka
Moravskoslezský klub anglických ohařů pořádá v sobotu 12. května od 9 hodin v zámeckém parku ve Slavkově u Brna XXI. ročník klubové výstavy. Tak jako v ročnících minulých i letos se sejde špička českého i zahraničního chovu. K vidění budou všechna plemena těchto nádherných loveckých psů. Tato akce je vyhledávaná nejen chovateli psů, ale přicházejí i návštěvníci z řad laické veřejnosti.

Komentářů (0)
 

4. 5. Slavkov – Výlet za muzikou

pozvánka
pozvánka
Zveme Vás na výlet za muzikou s kapelou Výlet v pátek 4. května v 19.30 hodin v restauraci Bonaparte.

Komentářů (0)
 

30. 4. Slavkov – Slet čarodějnic

pozvánka
pozvánka
Čarodějnice všeho věku, jste srdečně očekávány radou starších na sletu čarodějnic v pondělí 30. dubna. Setkání bude od 16 hodin na hřišti naproti TSMS v ulici ČSA. Zde budeme křepčit a dovádět kolem ohně. Výběr oděvů je na vaší fantazii, nezapomeňte na koště! Je možné si donést špekáček a prut na opékání, také drobné na čaj.
Srdečně zve Sdružení čarodějnic

Komentářů (0)
 

29. 4. Slavkov – Divadelní kavárna

divadelní kavárna
divadelní kavárna
Jak to bylo, pohádko? Dozvíme se za krátko – děti přijďte za námi! Srdečně Vás zveme v neděli 24. dubna do dubnové divadelní kavárny, která bude tentokrát patřit nejen dospělým, ale hlavně dětem. Přijďte tedy do Pastoračního centra katolické fary, kde se v 16 hodin rozezní písničky prokládané recitací veršů pohádek Františka Hrubína. Těší se na Vás naši nejmladší členové Divadelního spolku a farní schólička.
J.M.

Komentářů (0)
 

28. 4. Slavkov – Vítání ptačího zpěvu

pozvánka
pozvánka
Slavkovský ochranářský spolek ve spolupráci s Českou společností ornitologickou a ZO ČSOP Rousínov pořádají v sobotu 28. dubna 2018 vítání ptačího zpěvu ve Slavkově.  Sraz v 8 hod. na parkovišti u Litavy vedle cukrovaru. Trasa a program: celý článek

Komentářů (0)
 

28. 4. Slavkov – Turnaj v nohejbalu dvojic

pozvánka
pozvánka
Oddíl nohejbalu ve Slavkově u Brna pořádá v sobotu 28. dubna tradiční májový amatérský turnaj v nohejbalu dvojic neregistrovaných hráčů.  Registrace: 8.10–8.45 hod., začátek: 9.00 hod. Startovné: 200 Kč za dvojici, tradičně bohaté občerstvení. Srdečně zveme amatérské hráče i širokou veřejnost.

Komentářů (0)
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Setkání k 50 letům Společenského domu
  pozvánka
  pozvánka
  Písní věnovanou slavkovské bitvě tří císařů „Slavkov“ od country kapely Poutníci to začalo a písní „Sen“ z CD slavkovské rockové skupiny Exit to skončilo. Co? Slavnostní setkání k 50. výročí od předání zrekonstruovaného Společenského domu ve Slavkově u Brna veřejnosti,... celý článek

Kultura

 • Johann Strauss orchestr po devatenácté
  pozvánka
  pozvánka
  V sobotu 19. května od 17 hodin již po 19. rozezněl zámek koncert „Z operety do operety“ v podání Johann Strauss orchestru. Zcela zaplněným Historickým sálem se nesly známé melodie jako Lauretta, Florentinský či Radeckého pochod a řada dalších.

Černá kronika

Příroda

 • Barevní hýlové v našich zahradách
  Samec hýla obecného / Foto: archiv
  Samec hýla obecného / Foto: archiv
  Počátkem měsíce března uhodily silné mrazy, přesto se již někteří stěhovaví ptáci k nám vracejí. Překvapením bylo, že malá skupina hýlů obecných se toulá po našich zahradách, od poloviny března již nastává jejich doba... celý článek
Banner

veslavkove_logomp



© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.