Dnes je čtvrtek 22.2.2018, svátek má Petr

27. 1. Slavkov – Společenský večer

pozvánka
pozvánka
Motoklub Austerlitz  pořádá společenský večer přátel a příznivců jedné či více motostop v restautaci Slavkovského pivovaru v sobotu 27. ledna 2018 od 18 hodiny. Dobré jídlo a pití zpříjemní promítání fotek z akcí roku 2017, reprodukovaná hudba vytvoří podtext a možnost tance, společně či jednotlivě probereme plán akcí pro rok 2018. Předem rezervované místo bez vstupenky je zaručeno do 20 hodin, poté může být obsazeno.
Na setkání se těší za MK JZ

Komentářů (0)
 

26. 1. Slavkov – Sraz býv. zaměstnanců Agry

Agrozet
Agrozet
Zveme Vás na setkání bývalých zaměstnanců Agry, které se uskuteční v pátek dne 26. ledna 2018 od 15 hodin v restauraci Bonaparte. Přineste s sebou vzpomínky, fotky a hlavně dobrou náladu. Řekněte to svým známým a nahlásit účast můžete na tel.: 724 145 627. Na všechny se těší Mirek, Maruška a Vendulka

Komentářů (0)
 

20. 1. Slavkov – 25. školní ples ZŠ Tyršova

pozvánka
pozvánka
Spolek rodičů a přátel ZŠ Tyršova si Vás dovoluje pozvat na 25. školní ples, který pořádá v sobotu 20. ledna od 20 hodin v KC Bonaparte. K tanci i poslechu hraje skupina Panorama.

Komentářů (0)
 

19. a 20. 1. Slavkov – Dny otevřených dveří

pozvánka
pozvánka
Integrovaná střední škola
 Slavkov u Brna, příspěvková organizace, si dovoluje pozvat všechny zájemce o studium na naší škole a další veřejnost na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, které proběhnou ve dnech 19. ledna 2018 od 10 do 17 hodin a 20. ledna 2018 od 9 do 12 hodin.

Komentářů (0)
 

20. 1. Slavkov – Vepřové hody

pozvánka
pozvánka
Město Slavkov u Brna ve spolupráci s Rostěnicemi, a. s. zve milovníky tradičních zabijačkových pochoutek na již dvanácté vepřové hody. Uskuteční se v sobotu 20. ledna od 8 do 11 h. před radnicí na Palackého náměstí. K ochutnávce zdarma a k prodeji budou zabijačkové produkty a další uzenářské výrobky z vlastní produkce Rostěnic, a. s. Po celou dobu akce bude také zajištěno bohaté občerstvení.

Komentářů (0)
 

19. 1. Slavkov – Exhibice Glitter Stars

pozvánka
pozvánka
Zveme Vás na novoroční exhibici Glitter Stars, která se uskuteční ve sportovní hale ZŠ Komenského ve Slavkově u Brna v pátek 19. ledna v 16.30 hodin. Vstupné dobrovolné.

Komentářů (0)
 

17. 1. Slavkov – Přednáška o pěstování brambor

pozvánka
pozvánka
Pokud máte zájem pěstovat kvalitní a zdravé brambory navštivte přednášku o sadbě, pěstování, ochraně a skladování brambor, kterou ve středu 17. ledna 2018 v 17 hodin v restauraci SC Bonaparte na Palackého náměstí pořádá ZO ČZS Slavkov u Brna. Jakou kvalitní sadbu vybrat a jak správně postupovat při pěstování a ochraně brambor Vás přijede seznámit Miroslav Muška z pěstitelské komise ČZS.
Zve ZO ČZS Slavkov u Brna

Komentářů (0)
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Domácí betlémy jsou v kurzu přes 200 let
  Výstava betlémů / Foto: archiv
  Výstava betlémů / Foto: archiv
  Když císař Josef II. v rámci svých reforem zakázal ve svých zemích vystavování betlémů v kostelích, jistě netušil, co jeho nařízení způsobí. Opět se projevila vynalézavost českého človíčka, který dokáže vykličkovat ze všeho:... celý článek

Kultura

 • Divadelní návraty
  Divadlo
  Divadlo
  Milí příznivci divadla, představujeme vám nový divadelní projekt, který krystalizuje již nějaký čas, nyní dostal svoji podobu a nese název DIVADELNÍ NÁVRATY. Jedná se o promítání záznamů divadelních her slavkovského Divadelního spolku, který za necelé 3 roky oslaví své 20. výročí.... celý článek

Černá kronika

Příroda

 • Fotografování přírody je jeho velkým koníčkem
  Koupel špačků / Foto: P. Navrátil
  Koupel špačků / Foto: P. Navrátil
  Petra Navrátila známe jako ochránce přírody, předsedu Slavkovského ochranářského spolku a ornitologa. Jeho koníčkem je i fotografování přírody a s jeho snímky se často setkáváme nejen na těchto stránkách, ale i ve Slavkovském... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.