Dnes je sobota 18.8.2018, svátek má Helena

28. 7. Slavkov – O. Havelka a Melody Makers

pozvánka
pozvánka
Jazz a swing – hlavní doména věhlasného orchestru Melody Makers Ondřeje Havelky – zazní v sobotu 28. července od 19.30 hodin na nádvoří Zámku Slavkov – Austerlitz. Hudebníci s prvorepublikovým šmrncem sehrají představení s názvem Od první křaplavky jazzové. V úvodu tak zazní první jazzové písně, jež byly v roce 1917 v USA nahrány na křaplavky – tedy šelakové desky, jež byly velmi křehké. Trochu neopatrnosti – křup! – a bylo po nich. celý článek

Komentářů (0)
 

20. 7. Slavkov – P. Šporcl - koncert je zrušen

pozvánka
pozvánka
KONCERT JE ZRUŠEN Koncert Pavla Šporcla je z technických důvodů v pátek 20. 7. 2018 zrušen. Do týdne bude oznámen náhradní termín. V pátek 20. července vystoupí od 20 hodin na nádvoří slavkovského zámku Pavel Šporcl s programem GIPSY FIRE.

Komentářů (0)
 

15. 7. Slavkov – Popelka na zámku

pozvánka
pozvánka
Zámek Slavkov – Austerlitz opět uvede oblíbenou pohádkovou prohlídku v neděli 15. července. Pohádka o Popelce se odehraje na prohlídkové trase zámku. Délka kostýmované prohlídky je přibližně 45 minut. Začátek prohlídky je vždy v 13.30, 14.30 a 15.30 hod. Z důvodu omezené kapacity je nutná rezervace předem na tel. 544 227 548.

Komentářů (0)
 

20. 7. Slavkov – Diskotéka

 

30. 6. Slavkov – Babské hody

pozvánka
pozvánka
Zveme vás na 15. babské hody, které se uskuteční v sobotu 30. června 2018 v restauraci Bonaparte. Na programu bude ve 14 hod. předání Babského práva u radnice a od 19 hod. taneční zábava. Hraje kapela Sebranka. Srdečně zvou ženy-stárky

Komentářů (0)
 

27. 6. Slavkov – Koncert Concentus Moraviae

pozvánka
pozvánka
Druhý koncert hudebního festivalu Concentus Moraviae si můžete přijít poslechnout ve středu 27. června od 19 hodin. Zde se Vám představí barokní orchestr Les passions de l’Ame. Buďte tedy připraveni na barokní humor na nejvyšší úrovni! Díky slavnostnímu puncu večera se můžete těšit i na další překvapení.

Komentářů (0)
 

25. 6. Slavkov – Výstava V lese

pozvánka
pozvánka
Výtvarný obor ZUŠ Fr. France pro vás letos chystá výstavu s názvem V LESE. Žáci již pilně dokončují své práce, které vznikaly v průběhu dvou let. Tematicky jsme si LES rozdělili na rostlinstvo lesa, lesní živočichy, pohádkový a temný les. Můžete se těšit na kresby, malby, grafiky, keramiku i velmi efektní kašírované objekty. Doufáme, že i vy se budete cítit příjemně a dýchne na Vás ta pravá lesní atmosféra. Jste srdečně zváni na vernisáž výstavy, která se uskuteční v pondělí 25. června 2018 v 16 hodin v Historickém sále Zámku Slavkov – Austerlitz. Výstava bude přístupná do 24. srpna 2018.

Komentářů (0)
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

Kultura

 • Divadelní návraty na podzim 2018 ve znamení komedií
  Divadelní návraty / Foto: archiv DS
  Divadelní návraty / Foto: archiv DS
  Zdravíme všechny příznivce Divadelního spolku. Doufáme, že jste ve zdraví přežili letní vedra a rádi snesete jistou dávku veselé divadelní zábavy, protože podzim v Divadelních návratech bude ve znamení komedií.

Černá kronika

Příroda

 • Labutí patálie
  Slavkovské labutě / Foto: P. Navrátil
  Slavkovské labutě / Foto: P. Navrátil
  Minulý pátek (20. 7.) byl hodně tragický pro rodinku labutí velkých, které vyhnízdily v orobinci na velkém rybníku. Rodiče zde vyvedli zjara 4 mláďata, ale instinktivně se na rybníku dlouho nezdržovali a přesunuli na Litavu. Na... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.