Dnes je sobota 26.5.2018, svátek má Filip

24. a 25. 3. Slavkov – Velikonoční prodejní výstava

pozvánka
pozvánka
Zveme Vás na velikonoční prodejní výstavu, která se uskuteční v Rubensově sále Zámku Slavkov u Brna v sobotu 24. března v době 9–16 hodin a v neděli 25. března 9–16 hod. Srdečně zve Zámek Slavkov–Austerlitz a autorky Pavla Tauberová, Marcela Drápalová, Hana Křetínská, Veronika Jelínková

Komentářů (0)
 

23. 3. Slavkov – Beseda s Z. Gottwaldem o Dakaru

pozvánka
pozvánka
Golf Hotel Austerlitz Vás zve na pokec s endurovou ­legendou Zdeňkem Gottwaldem nejen o Dakaru, který se uskuteční v pátek 23. března od 19 hodin v prostorách restaurace.Vstup zdarma, info na tel. 777 026 923.

Komentářů (0)
 

22. 3. Slavkov – Zahájení sezony na zámku

pozvánka
pozvánka
Srdečně Vás zveme na slavnostní zahájení sezony 2018 na Zámku Slavkov – Austerlitz, které se uskuteční ve čtvrtek 22. března od 16 hodin v Historickém sále zámku. Představíme Vám novinky letošního roku a otevřeme spolu první výstavy.

Komentářů (0)
 

20. 3. Slavkov – Od pohádky ke klasice

zuš / Foto: B. Maleček
zuš / Foto: B. Maleček
Zveme Vás na žákovský koncert Od pohádky ke klasice, který se uskuteční v úterý 20. března v 17.30 hod. v sále ZUŠ F. France ve Slavkově u Brna.

Komentářů (0)
 

18. 3. Kobeřice – Velikonoční jarmark

pozvánka
pozvánka
Obec Kobeřice u Brna Vás srdečně zve na III. velikonoční jarmark, který se uskuteční v neděli 18. března od 14 hodin v Sokolovně a na návsi. Múžete se těšit na ukázky řemesel. Letos opět vystoupí dětský folklorní soubor Milešováček. Jako každý rok proběhne i letos soutěž, tentokrát o nejchutnější mazanec! Příjem mazanců od 13.30–14.30, po vyhodnocení budou soutěžní exponáty zkonzumovány. Vstupné dobrovolné.

Komentářů (0)
 

17. 3. Slavkov – Vyhlížení jara

Výlet
Výlet
Skupina Výlet vás srdečně zve na večer plný zábavy s názvem Vyhlížení jara v sobotu 17. března v 19.30 hod. v restauraci Na zastávce. Přijďte se s námi pobavit, zazpívat a zatancovat. Těšíme se na vás.

Komentářů (0)
 

17. a 18. 3. Křenovice – Jarní výstava

pozvánka
pozvánka
Obec Křenovice pořádá Jarní výstavu, která se bude konat ve společenském sále na Václavské ulici v Křenovicích v sobotu 17. března 8.30–12.00, 14.00–17.30 a v neděli 18. dubna 8.30–12.00, 14.00–17.30 hodin. Slavnostní zahájení se uskuteční v sobotu 17. března v 10.00 hod. Na výstavě můžete vidět ukázky děl Evy Tesařové z Křenovic Jana Žemly z Ponětovic, rukodělné výrobky Marcely Drápalové a Pavly Tauberové. Celá expozice bude doplněna vyšívanými kuchařkami a smaltovaným nádobím ze sbírky Jarmily Svobodové ze Sivic.

Komentářů (0)
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Setkání k 50 letům Společenského domu
  pozvánka
  pozvánka
  Písní věnovanou slavkovské bitvě tří císařů „Slavkov“ od country kapely Poutníci to začalo a písní „Sen“ z CD slavkovské rockové skupiny Exit to skončilo. Co? Slavnostní setkání k 50. výročí od předání zrekonstruovaného Společenského domu ve Slavkově u Brna veřejnosti,... celý článek

Kultura

 • Johann Strauss orchestr po devatenácté
  pozvánka
  pozvánka
  V sobotu 19. května od 17 hodin již po 19. rozezněl zámek koncert „Z operety do operety“ v podání Johann Strauss orchestru. Zcela zaplněným Historickým sálem se nesly známé melodie jako Lauretta, Florentinský či Radeckého pochod a řada dalších.

Černá kronika

Příroda

 • Barevní hýlové v našich zahradách
  Samec hýla obecného / Foto: archiv
  Samec hýla obecného / Foto: archiv
  Počátkem měsíce března uhodily silné mrazy, přesto se již někteří stěhovaví ptáci k nám vracejí. Překvapením bylo, že malá skupina hýlů obecných se toulá po našich zahradách, od poloviny března již nastává jejich doba... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.