Dnes je sobota 18.8.2018, svátek má Helena

26. 5. Slavkov – Pojeďte s námi do Makču Pikču

pozvánka
pozvánka
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Vás zve na další z našich jarních zájezdů, který se uskuteční v sobotu 26. května. Tentokrát navštívíme Arboretum Makču Pikču, Hrad Sovinec a Pradědovu galerii v Jiříkově u Rýmařova. Cena pro členy ČZS je 250 Kč, cena pro nečleny je 350 Kč. Závazné přihlášky se zaplacením zájezdu přijímá pan Roman Suchomel, Husova 53, Slavkov u Brna, tel.: 724 157 563.
Zve ZO ČZS ve Slavkově u Brna

Komentářů (0)
 

27. 5. Křenovice – Koncert duchovní hudby

pozvánka
pozvánka
Srdečně Vás zveme na koncert duchovní hudby souboru Collegium musicale bonum, který se uskuteční v neděli 27. května 2018 v 17 hodin v kostele sv. Vavřince v Křenovicích.

Komentářů (0)
 

25. 5. Heršpice – Laudate Dominum

pozvánka
pozvánka
Srdečně Vás zveme na koncert duchovní hudby v rámci Noci kostelů souboru Collegium musicale bonum, který se uskuteční v pátek 25. května 2018 v 19 hodin v kostele sv. Matouše v Heršpicích.

Komentářů (0)
 

19. 5. Slavkov – Koncert J. Strauss orchestru

pozvánka
pozvánka
Ani letos nebudete ochuzeni o tradiční koncert Johann Strauss orchestru. 19. ročník oblíbeného hudebního večera se uskuteční v sobotu 19. května od 17 hodin. Vedle nejkrásnějších valčíků Johanna Strausse jako „Císařský valčík“nebo „Vídeňská krev“, orchestr nabídne kvapík, či pochod komponistů – současníků Johanna Strausse. Můžete se zasnít i při áriích Giuseppe Verdiho, či Giacoma Pucciniho. Na závěr vás zavede pod jižní slunce v rytmu argentinského ohnivého tanga. Předprodej vstupenek bude zahájen 30. března v informačním centru zámku Slavkov. Cena vstupenek v předprodeji je 300 korun u pokladny před koncertem 350 Kč.              

Komentářů (0)
 

19. 5. Slavkov – Gulach Open Austerlitz

pozvánka
pozvánka
Oznamujeme tímto všem, že jedenáctý ročník kulinářské soutěže GULACH OPEN AUSTERLITZ se uskuteční v sobotu 19. května v areálu městského koupaliště ve Slavkově u Brna. Přihlášky družstev zasílejte na adresu p.zvonek@seznam.cz. Z důvodu omezené kapacity míst pro soutěžící upřednostníme zájemce dle pořadí data přihlášení. Vařit je dovoleno pouze v kotlích na uzavřeném ohni. Hodnoceny budou tři kategorie: o nejchutnější hovězí guláš, o jakýkoliv výborný guláš, o nejzajímavější image družstva. Vlastní soutěž bude zahájena v 10.00 hodin. celý článek

Komentářů (0)
 

17. 5. Slavkov – Beseda s Ivou Hüttnerovou

pozvánka
pozvánka
Zveme Vás na besedu s malířkou a herečkou paní Ivou Hüttnerovou, která se uskuteční ve čvrtek 17. května 2018 v 17 hod. v Divadelním sále. Zveme vás na malou procházku jejími krásnými obrázky, které budou vystaveny v místnosti před kavárnou, která je volně přístupná všem návštěvníkům zámku.

Komentářů (0)
 

12. 5. Slavkov – Klubová výstava ohařů

pozvánka
pozvánka
Moravskoslezský klub anglických ohařů pořádá v sobotu 12. května od 9 hodin v zámeckém parku ve Slavkově u Brna XXI. ročník klubové výstavy. Tak jako v ročnících minulých i letos se sejde špička českého i zahraničního chovu. K vidění budou všechna plemena těchto nádherných loveckých psů. Tato akce je vyhledávaná nejen chovateli psů, ale přicházejí i návštěvníci z řad laické veřejnosti.

Komentářů (0)
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

Kultura

 • Divadelní návraty na podzim 2018 ve znamení komedií
  Divadelní návraty / Foto: archiv DS
  Divadelní návraty / Foto: archiv DS
  Zdravíme všechny příznivce Divadelního spolku. Doufáme, že jste ve zdraví přežili letní vedra a rádi snesete jistou dávku veselé divadelní zábavy, protože podzim v Divadelních návratech bude ve znamení komedií.

Černá kronika

Příroda

 • Labutí patálie
  Slavkovské labutě / Foto: P. Navrátil
  Slavkovské labutě / Foto: P. Navrátil
  Minulý pátek (20. 7.) byl hodně tragický pro rodinku labutí velkých, které vyhnízdily v orobinci na velkém rybníku. Rodiče zde vyvedli zjara 4 mláďata, ale instinktivně se na rybníku dlouho nezdržovali a přesunuli na Litavu. Na... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.