Dnes je sobota 18.8.2018, svátek má Helena

4. 5. Slavkov – Výlet za muzikou

pozvánka
pozvánka
Zveme Vás na výlet za muzikou s kapelou Výlet v pátek 4. května v 19.30 hodin v restauraci Bonaparte.

Komentářů (0)
 

30. 4. Slavkov – Slet čarodějnic

pozvánka
pozvánka
Čarodějnice všeho věku, jste srdečně očekávány radou starších na sletu čarodějnic v pondělí 30. dubna. Setkání bude od 16 hodin na hřišti naproti TSMS v ulici ČSA. Zde budeme křepčit a dovádět kolem ohně. Výběr oděvů je na vaší fantazii, nezapomeňte na koště! Je možné si donést špekáček a prut na opékání, také drobné na čaj.
Srdečně zve Sdružení čarodějnic

Komentářů (0)
 

29. 4. Slavkov – Divadelní kavárna

divadelní kavárna
divadelní kavárna
Jak to bylo, pohádko? Dozvíme se za krátko – děti přijďte za námi! Srdečně Vás zveme v neděli 24. dubna do dubnové divadelní kavárny, která bude tentokrát patřit nejen dospělým, ale hlavně dětem. Přijďte tedy do Pastoračního centra katolické fary, kde se v 16 hodin rozezní písničky prokládané recitací veršů pohádek Františka Hrubína. Těší se na Vás naši nejmladší členové Divadelního spolku a farní schólička.
J.M.

Komentářů (0)
 

28. 4. Slavkov – Vítání ptačího zpěvu

pozvánka
pozvánka
Slavkovský ochranářský spolek ve spolupráci s Českou společností ornitologickou a ZO ČSOP Rousínov pořádají v sobotu 28. dubna 2018 vítání ptačího zpěvu ve Slavkově.  Sraz v 8 hod. na parkovišti u Litavy vedle cukrovaru. Trasa a program: celý článek

Komentářů (0)
 

28. 4. Slavkov – Turnaj v nohejbalu dvojic

pozvánka
pozvánka
Oddíl nohejbalu ve Slavkově u Brna pořádá v sobotu 28. dubna tradiční májový amatérský turnaj v nohejbalu dvojic neregistrovaných hráčů.  Registrace: 8.10–8.45 hod., začátek: 9.00 hod. Startovné: 200 Kč za dvojici, tradičně bohaté občerstvení. Srdečně zveme amatérské hráče i širokou veřejnost.

Komentářů (0)
 

26. 4. Slavkov – Pietní akt

pozvánka
pozvánka
Zveme vás na tradiční pietní akt u hrobu rudoarmějců, který se uskuteční ve čtvrtek 26. dubna od 16 hodin, v den výročí osvobození Slavkova u Brna od nacistické okupace. Obětem války se tradičně pokloní nejen zástupci města, ale i ruské ambasády a Jihomoravského kraje. Hudební doprovod zajistí žáci a učitelé Základní umělecké školy Františka France. Akce se uskuteční za přítomnosti uniformovaných zástupců z řad dobrovolného hasičského sboru, Junáku a Armády České republiky. Před informačním centrem bude 74. lehký motorizovaný prapor Bučovice prezentovat vojenskou techniku.
vs

Komentářů (0)
 

28. 4. Bučovice – Motožehnání

pozvánka
pozvánka
Zveme Vás na Motožehnání 2018, které se koná v sobotu 28. dubna u kapličky ve Vicemilicích. Sraz v 9 hodin, 10.00 žehnání, 11.00 vyjížďka

Komentářů (0)
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

Kultura

 • Divadelní návraty na podzim 2018 ve znamení komedií
  Divadelní návraty / Foto: archiv DS
  Divadelní návraty / Foto: archiv DS
  Zdravíme všechny příznivce Divadelního spolku. Doufáme, že jste ve zdraví přežili letní vedra a rádi snesete jistou dávku veselé divadelní zábavy, protože podzim v Divadelních návratech bude ve znamení komedií.

Černá kronika

Příroda

 • Labutí patálie
  Slavkovské labutě / Foto: P. Navrátil
  Slavkovské labutě / Foto: P. Navrátil
  Minulý pátek (20. 7.) byl hodně tragický pro rodinku labutí velkých, které vyhnízdily v orobinci na velkém rybníku. Rodiče zde vyvedli zjara 4 mláďata, ale instinktivně se na rybníku dlouho nezdržovali a přesunuli na Litavu. Na... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.