Dnes je úterý 19.6.2018, svátek má Leoš

Gulach Open se letos uskuteční v květnu

pozvánkaOznamujeme tímto všem, že jubilejní desátý ročník kulinářské soutěže ve vaření gulášů GULACH OPEN AUSTERLITZ se uskuteční v sobotu  13. května v areálu městského koupaliště ve Slavkově u Brna. Přihlášky družstev zasílejte na adresu: p.zvonek@seznam.cz.

Z důvodu omezené kapacity míst pro soutěžící upřednostníme zájemce dle pořadí data přihlášení. Vařit je dovoleno pouze v kotlích na uzavřeném ohni. Vlastní soutěž bude zahájena v 10:00 hodin. Výsledky porota vyhlásí v 17:00 hodin. Bližší propozice zašleme přihlášeným družstvům dodatečně. O dobrou náladu příchozích návštěvníků a soutěžících se postará od 11 hodin hudební skupina VÝLET a od 18 hodin všechny přítomné potěší kapela SMP+. Pro děti bude připravena již tradiční atrakce skákací hrad a bohaté občerstvení zajistí personál občerstvení koupaliště. Celodenní vstupné činí pro dospělé 40 Kč, důchodci 20 Kč, děti do 15 let mají vstup zdarma.

Srdečně zvou pořadatelé

pozvánka

Komentářů (3)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 • kuba  - sázka

  Vsaďte se někdo semnou, že uhodnu,kdo vyhraje, byť bude mít guláš uvařen třeba z hovězího lejna.

 • kemo  - Seběhlé sliny.

  Ježíšmarjá, už mám zase erekci jazyka. :)

 • JaMiJa  - erekce

  koment s erektovanym jazykem pobavil:D

 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Kultura

 • Královna skončila – nastupuje princezna
  balet
  balet
  Je pátek 15. června roku 2018. Společenské centrum Bonaparte ve Slavkově „praská ve švech“. Plný sál babiček, tetiček, dědečků, strýčků, rodičů a jejich známých očekává velkou událost. Po roce se opět na jevišti objeví jejich ratolesti v tanečních kreacích.

Černá kronika

Příroda

 • Rybářské závody ve Slavkově u Brna
  rybáři
  rybáři
  Pobočný spolek Moravského rybářského svazu ve Slavkově u Brna pořádá již řadu let tradiční rybářské závody. Z důvodu opravy jižního břehu velkého rybníka v roce 2017, kdy bylo nutno snížit vodní hladinu, se tyto závody společné pro děti i dospělé nekonaly. Letos jsme je naplánovali na... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.