Dnes je čtvrtek 24.1.2019, svátek má Milena

AusterlitzFechtlCup15

Fechtly / Foto: M. MarekMotoklub Austerlitz uspořádal v sobotu 6. října již patnáctý závod týmů a jednotlivců nazvaný AusterlitzFechtlCup15 v prostoru staré cihelny a skladu SÚS ve Slavkově u Brna.

Na trati postavené pro tento závod se všemi povrchy se utkaly týmy v kategoriích Fechtl KLASIK, ÚPRAVY a SPORT 2x 120 minut. Jednotlivci bojovali v kategoriích PITBIKE a Fechtl KLASIK a ÚPRAVY 2x 45minut. Boje o stupně vítězů byly natolik vyrovnané, že i po 240 minutách jízdy týmů rozhodovaly při stejném počtu odjetých kol jen desítky sekund! V závodě bojoval i tým  a jezdkyně v kategorii F.Klasik ze sousedního Slovenska. Děkujeme všem, kteří přišli povzbudit domácí jezdce a týmy, dále partnerům akce, kterými jsou mimo jiných JmK a město Slavkov u Brna.

Další foto M. Marka najdete zde.

za MK JZ

Fechtly / Foto: M. Marek

Fechtly / Foto: M. Marek

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Městský ples odstartoval plesovou sezonu
  městský ples
  městský ples
  Městský ples odstartoval plesovou sezonu ve Slavkově u Brna. Děkujeme všem, kteří vytvořili úžasnou atmosféru – skupině Kanci paní nadlesní, cimbálové muzice Šternovjan, moderátorovi Michalu Chylíkovi, Jiřímu Slámovi za fotokoutek, Glitter Stars za úžasnou show.

Kultura

 • PF 2019
  Divadelní spolek
  Divadelní spolek
  Jak jinak dovršit úspěšný rok Slavkovského divadelního spolku, nežli silvestrovským představením! Když bylo na konci roku 2017 odehráno představení „Dámský krejčí“,vznesli četní diváci přání, zda by se silvestrovská představení nemohla stát ve Slavkově tradicí.... celý článek

Černá kronika

Příroda

 • Rozvěšování krmítek pro ptáčky
  Věšení krmítek / Foto: archiv z. s. Pampeliška
  Věšení krmítek / Foto: archiv z. s. Pampeliška
  Nadšení, pomoc, pohoda, úsměv, stejný cíl – tohle jsme zažívali na krásné akci „rozvěšování krmítek pro ptáčky“ v sobotu 8. prosince v zámeckém parku.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.