Dnes je čtvrtek 14.11.2019, svátek má Sáva

Beachtennis – překvapivé vítězství domácího hráče

Beachvolleyballové kurty ve SlavkověV sobotu 31. července se v areálu slavkovského koupaliště uskutečnil historický první turnaj Českého poháru v beachtennise. Překvapením turnaje bylo vítězství domácího borce Martina Staňka, jehož k výbornému výkonu vytáhl spoluhráč a současně několikanásobný mistr republiky Edvard Kožušník.

Tento výborný hráč se bohužel nemůže věnovat svému oblíbenému sportu profesionálně, neboť dává přednost politické kariéře v evropském parlamentu.

Po vyrovnaných soubojích ve skupinách, kdy pozdější vítězové odvraceli se svými finálovými soupeři tři mečboly, byly rozehrány semifinálové a finálové zápasy. V nich již dominovali pozdější vítězové. Další domácí dvojice R. Majnuš a L. Kuchta obsadila 5. místo.

Finále: Edvard Kožušník, Martin Staněk–Milan Svoboda, Radek Popovič 6:1, 6:0.

za SK Beachvolleyball Slavkov L. Kuchta

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

Kultura

 • Zavraždily spolubydlící!
  V dnešním světě se už může stát ledasco. Tři seniorky usmrtily svoji nemohoucí kamarádku jen proto, že stále vyhrávala v kartách. Bestie! Ovšem jenom na jevišti. Kdo ze čtenářů navštívil divadelní představení slavkovského divadelního spolku, si jistě vzpomene, že takto se odehrává děj černé komedie s... celý článek

Černá kronika

 • Ve městě hořel už třetí strom
  Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal letos... celý článek

Příroda

 • Slavkov v podzimních barvách roku 2019
  Slavkov
  Slavkov
  Každým rokem nás podzimní příroda odmění spektrem teplých barev. Vždy je to jiné. Klimatické podmínky rozhodují o zabarvení zeleně. Já mám pocit, že podzimní barvy letošního roku se přírodě mimořádně vydařily.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.