Dnes je čtvrtek 23.5.2019, svátek má Vladimír

Isabela Hortová v reprezentaci ČR!

Isabela HortováV letošní sezoně se dvanáctileté „Slavkovačce“ Isabele Hortové, závodící v olympijském sportu moderní gymnastice, podařilo navázat na úspěchy z předchozích let a dosáhnout mnoha výborných sportovních výsledků. Na většině soutěží v této sezoně se Isabele podařilo zúročit její obrovskou tréninkovou píli a končila na stupních vítězů. Hezká umístění si odvážela také ze zahraničních závodů.

Na pražském Motorletu získala bronzovou medaili a následně na pohárovém závodě v Třebíči brala 1. místo. Ve Vyškově obsadila druhou příčku a znovu v Praze, tentokrát na Bohemians, byla opět stříbrná. Na pohárovém závodě v Jihlavě obsadila 3. místo a na oblastních závodech v Brně končí druhá.

Isabele Hortové se dařilo také na mezinárodních závodech. Na mezinárodním závodě na brněnské Tesle, za účasti gymnastek ze šesti zemí získává nádherné 2. místo. Ještě za větší úspěch lze pokládat 3. místo získané na mezinárodní soutěži v Italském Caorle.

Isabele se dostalo příležitosti účasti na závodu nejvyšší evropské třídy – pohárových soutěží FIG. Závod se pořádal v Budapešti. V její věkové kategorii se zúčastnilo závodu 38 gymnastek ze 14 zemí. Isabela poprvé na závodu nejvyšší úrovně, který je v této věkové kategorii pořádán, dosáhla na nádherné 13. místo.

Posledními závody byl Vinohradský pohár v Praze a přebor Jihomoravského kraje. V obou Isabela zvítězila a stala se již popáté přebornicí Jihomoravského kraje!

Významným dnem se pro Isabelu stal letošní 22. říjen, kdy jí byla doručena nominace do reprezentace ČR. Stala se tak nejmladší (i nejmenší) reprezentantkou ČR, která se bude připravovat na Mistrovství Evropy konané v květnu příštího roku v Baku. Je to velké ocenění jejich dosavadních sportovních výsledků i nezměrného úsilí v celém tréninkovém procesu. Získává tím novou příležitost v rozvoji své kariéry, ale i závazek nepolevit v tréninkové píli.

Žádný z jejích úspěchů by nebyl možný bez podpory jejího klubu SK TART MS Brno, její rodiny a také školy na Komenského náměstí ve Slavkově u Brna.

Věříme, že její nadějné sportovní výkony budou i nadále pokračovat.

Přejeme Isabele hodně úspěchů v reprezentaci ČR.

Eva Procházková

Isabela Hortová

Isabela Hortová

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

Kultura

  • Ondrášovské putování ze západu Čech na Slovensko
    V pátek 17. května se na nádvoří zámku uskutečnil tanečně-hudební folklorní pořad Vojenského uměleckého sboru Ondráš s názvem Ondrášovské putování. Diváci, kteří na představení dorazili si užili pohled na živelný dívčí tanec karička, pokochali se krásou tekovských krojů i tanců a na závěr... celý článek

Černá kronika

  • Ve městě hořel už třetí strom
    Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal letos... celý článek

Příroda

  • Do papouščí zoo nejen za papoušky
    Májové dny neskončily. V těchto dnech ožila naše naučná ornitologická stezka. Ve vystavených ukázkových budkách vedle dětského koutku můžete právě pozorovat hnízdění sýkory koňadry (Parus major), vrabce domácího (Passer domesticus) a krmení jejich mláďat.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.