Dnes je pátek 22.3.2019, svátek má Leona

Isabela Hortová v reprezentaci ČR!

Isabela HortováV letošní sezoně se dvanáctileté „Slavkovačce“ Isabele Hortové, závodící v olympijském sportu moderní gymnastice, podařilo navázat na úspěchy z předchozích let a dosáhnout mnoha výborných sportovních výsledků. Na většině soutěží v této sezoně se Isabele podařilo zúročit její obrovskou tréninkovou píli a končila na stupních vítězů. Hezká umístění si odvážela také ze zahraničních závodů.

Na pražském Motorletu získala bronzovou medaili a následně na pohárovém závodě v Třebíči brala 1. místo. Ve Vyškově obsadila druhou příčku a znovu v Praze, tentokrát na Bohemians, byla opět stříbrná. Na pohárovém závodě v Jihlavě obsadila 3. místo a na oblastních závodech v Brně končí druhá.

Isabele Hortové se dařilo také na mezinárodních závodech. Na mezinárodním závodě na brněnské Tesle, za účasti gymnastek ze šesti zemí získává nádherné 2. místo. Ještě za větší úspěch lze pokládat 3. místo získané na mezinárodní soutěži v Italském Caorle.

Isabele se dostalo příležitosti účasti na závodu nejvyšší evropské třídy – pohárových soutěží FIG. Závod se pořádal v Budapešti. V její věkové kategorii se zúčastnilo závodu 38 gymnastek ze 14 zemí. Isabela poprvé na závodu nejvyšší úrovně, který je v této věkové kategorii pořádán, dosáhla na nádherné 13. místo.

Posledními závody byl Vinohradský pohár v Praze a přebor Jihomoravského kraje. V obou Isabela zvítězila a stala se již popáté přebornicí Jihomoravského kraje!

Významným dnem se pro Isabelu stal letošní 22. říjen, kdy jí byla doručena nominace do reprezentace ČR. Stala se tak nejmladší (i nejmenší) reprezentantkou ČR, která se bude připravovat na Mistrovství Evropy konané v květnu příštího roku v Baku. Je to velké ocenění jejich dosavadních sportovních výsledků i nezměrného úsilí v celém tréninkovém procesu. Získává tím novou příležitost v rozvoji své kariéry, ale i závazek nepolevit v tréninkové píli.

Žádný z jejích úspěchů by nebyl možný bez podpory jejího klubu SK TART MS Brno, její rodiny a také školy na Komenského náměstí ve Slavkově u Brna.

Věříme, že její nadějné sportovní výkony budou i nadále pokračovat.

Přejeme Isabele hodně úspěchů v reprezentaci ČR.

Eva Procházková

Isabela Hortová

Isabela Hortová

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Ples ISŠ
  Ples ISŠ / Foto: archiv ISŠ
  Ples ISŠ / Foto: archiv ISŠ
  V pátek 22. února se uskutečnil v SC Bonaparte již 24. ples Integrované střední školy. K tanci a poslechu zahrála taneční skupina Karla Pešla. Zpestřením plesu byla polonéza v podání studentů školy a ukázky společenských tanců.

Kultura

 • ZuMaNa překvapila
  ZuMaNa
  ZuMaNa
  V úterý 19. března se naše dívčí trio ZuMaNa ZUŠ Fr. France (Zuzanka Svobodová, Maruška Moudrá a Natálka Tomášková) zúčastnilo krajského kola v komorní hře s převahou dechových nástrojů v ZUŠ v Boskovicích. Holky se na společně strávený den moc těšily.

Černá kronika

Příroda

 • Slavkovské „budkování“
  Budkování / Foto: R. Lánský
  Budkování / Foto: R. Lánský
  Na 1. slavkovském Budkování v sobotu 23. února bylo živo. V mrazivém počasí se nás na stadioně sešlo 28.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.