Dnes je úterý 22.1.2019, svátek má Slavomír

Isabela Hortová v reprezentaci ČR!

Isabela HortováV letošní sezoně se dvanáctileté „Slavkovačce“ Isabele Hortové, závodící v olympijském sportu moderní gymnastice, podařilo navázat na úspěchy z předchozích let a dosáhnout mnoha výborných sportovních výsledků. Na většině soutěží v této sezoně se Isabele podařilo zúročit její obrovskou tréninkovou píli a končila na stupních vítězů. Hezká umístění si odvážela také ze zahraničních závodů.

Na pražském Motorletu získala bronzovou medaili a následně na pohárovém závodě v Třebíči brala 1. místo. Ve Vyškově obsadila druhou příčku a znovu v Praze, tentokrát na Bohemians, byla opět stříbrná. Na pohárovém závodě v Jihlavě obsadila 3. místo a na oblastních závodech v Brně končí druhá.

Isabele Hortové se dařilo také na mezinárodních závodech. Na mezinárodním závodě na brněnské Tesle, za účasti gymnastek ze šesti zemí získává nádherné 2. místo. Ještě za větší úspěch lze pokládat 3. místo získané na mezinárodní soutěži v Italském Caorle.

Isabele se dostalo příležitosti účasti na závodu nejvyšší evropské třídy – pohárových soutěží FIG. Závod se pořádal v Budapešti. V její věkové kategorii se zúčastnilo závodu 38 gymnastek ze 14 zemí. Isabela poprvé na závodu nejvyšší úrovně, který je v této věkové kategorii pořádán, dosáhla na nádherné 13. místo.

Posledními závody byl Vinohradský pohár v Praze a přebor Jihomoravského kraje. V obou Isabela zvítězila a stala se již popáté přebornicí Jihomoravského kraje!

Významným dnem se pro Isabelu stal letošní 22. říjen, kdy jí byla doručena nominace do reprezentace ČR. Stala se tak nejmladší (i nejmenší) reprezentantkou ČR, která se bude připravovat na Mistrovství Evropy konané v květnu příštího roku v Baku. Je to velké ocenění jejich dosavadních sportovních výsledků i nezměrného úsilí v celém tréninkovém procesu. Získává tím novou příležitost v rozvoji své kariéry, ale i závazek nepolevit v tréninkové píli.

Žádný z jejích úspěchů by nebyl možný bez podpory jejího klubu SK TART MS Brno, její rodiny a také školy na Komenského náměstí ve Slavkově u Brna.

Věříme, že její nadějné sportovní výkony budou i nadále pokračovat.

Přejeme Isabele hodně úspěchů v reprezentaci ČR.

Eva Procházková

Isabela Hortová

Isabela Hortová

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Městský ples odstartoval plesovou sezonu
  městský ples
  městský ples
  Městský ples odstartoval plesovou sezonu ve Slavkově u Brna. Děkujeme všem, kteří vytvořili úžasnou atmosféru – skupině Kanci paní nadlesní, cimbálové muzice Šternovjan, moderátorovi Michalu Chylíkovi, Jiřímu Slámovi za fotokoutek, Glitter Stars za úžasnou show.

Kultura

 • PF 2019
  Divadelní spolek
  Divadelní spolek
  Jak jinak dovršit úspěšný rok Slavkovského divadelního spolku, nežli silvestrovským představením! Když bylo na konci roku 2017 odehráno představení „Dámský krejčí“,vznesli četní diváci přání, zda by se silvestrovská představení nemohla stát ve Slavkově tradicí.... celý článek

Černá kronika

Příroda

 • Rozvěšování krmítek pro ptáčky
  Věšení krmítek / Foto: archiv z. s. Pampeliška
  Věšení krmítek / Foto: archiv z. s. Pampeliška
  Nadšení, pomoc, pohoda, úsměv, stejný cíl – tohle jsme zažívali na krásné akci „rozvěšování krmítek pro ptáčky“ v sobotu 8. prosince v zámeckém parku.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.