Dnes je středa 21.3.2018, svátek má Radek

Jak si vedou mladé volejbalistky DDM

volejbalVážení příznivci volejbalu. Po delší odmlce se vám pokusím ve stručnosti přiblížit činnost volejbalového oddílu DDM Slavkov – dívky. V soutěži krajského přeboru odehrály hráčky po úvodní úspěšné kvalifikaci sedm soutěžních turnajů (družstva se následně rozdělují do výkonnostních skupin).

Osm nejlepších družstev z celkového počtu 30 hraje následně o přeborníka Jihomoravského kraje a pro ostatní družstva soutěž končí. Pořadí se započítává dle počtu dosažených bodů. Naše děvčata se letos umístila na 11. místě, což představuje oproti loňskému roku zlepšení o 10 míst (více viz tabulka).

volejbal

Kromě soutěžních turnajů se dívky zúčastnily dvou zahraničních turnajů (SK – Žilina, Polsko – Kožle). Na těchto turnajích se hráčky dostaly do přímé konfrontace s oddíly takových měst jako jsou Žilina, Poprad, Varšava, Krakow a dokonce i reprezentačním družstvem Polska – žákyně ročník 2004. Oba turnaje byly pro mladé hráčky především velikou zkušeností a určitě si udělaly obrázek o tom, jak se dá dělat volejbal na velmi dobré výkonnostní úrovni. Z turnaje v Polsku vám předkládáme fotku vč. realizačního týmu a trenérů (nahoře).

V plánu další činnosti oddílu je sehrát několik mimosoutěžních turnajů a uspořádat v pořadí již třetí ročník Májového turnaje. Tímto turnajem bude zakončena činnost mládežnického volejbalu ve Slavkově. Trenéři a realizační tým touto cestou děkují za podporu všem svým příznivcům.

Za celý kolektiv Jan Zmrzlý a Tomáš Kašpárek, trenéři

 

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Banner

Společnost

 • Masky ovládly Slavkov
  Slavkovský Maškarák 2018 / Foto: Hadica Production
  Slavkovský Maškarák 2018 / Foto: Hadica Production
  Potřetí jsme se sešli uzavřít plesovou sezonu ve Slavkově u Brna a to Slavkovským Maškarákem 2018. V letošním roce to byl večírek v opravdu divokém tempu, kterému pomohla skvělá kapela Hamrla Boys, ale... celý článek

Kultura

 • Poutníci zaplnili Slavkovský pivovar
  Poutníci
  Poutníci
  Zdravím všechny přátele dobré country hudby a tedy i Poutníků. Nejprve se musím omluvit za dezinformaci v mém článku v minulém Slavkovském zpravodaji. Napsal jsem že koncert Poutníků proběhne v sobotu 9. března, ale jednalo se o pátek. Takže těm, co jsem způsobil zmatek v hlavě, píši sorry.

Černá kronika

Příroda

 • Papouščí zoo v Bošovicích zahajuje sezonu
  Ara vojenský si zvědavě prohlíží návštěvníky / Foto: B. Maleček
  Ara vojenský si zvědavě prohlíží návštěvníky / Foto: B. Maleček
  Ve čtvrtek 1. března vstoupila do své osmé sezony Papouščí zoologická zahrada v Bošovicích. V těchto velkých mrazech jsou ale ptáci zatím v zimních ubikacích. Během... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.