Dnes je pátek 22.6.2018, svátek má Pavla

Jak si vedou mladé volejbalistky DDM

volejbalVážení příznivci volejbalu. Po delší odmlce se vám pokusím ve stručnosti přiblížit činnost volejbalového oddílu DDM Slavkov – dívky. V soutěži krajského přeboru odehrály hráčky po úvodní úspěšné kvalifikaci sedm soutěžních turnajů (družstva se následně rozdělují do výkonnostních skupin).

Osm nejlepších družstev z celkového počtu 30 hraje následně o přeborníka Jihomoravského kraje a pro ostatní družstva soutěž končí. Pořadí se započítává dle počtu dosažených bodů. Naše děvčata se letos umístila na 11. místě, což představuje oproti loňskému roku zlepšení o 10 míst (více viz tabulka).

volejbal

Kromě soutěžních turnajů se dívky zúčastnily dvou zahraničních turnajů (SK – Žilina, Polsko – Kožle). Na těchto turnajích se hráčky dostaly do přímé konfrontace s oddíly takových měst jako jsou Žilina, Poprad, Varšava, Krakow a dokonce i reprezentačním družstvem Polska – žákyně ročník 2004. Oba turnaje byly pro mladé hráčky především velikou zkušeností a určitě si udělaly obrázek o tom, jak se dá dělat volejbal na velmi dobré výkonnostní úrovni. Z turnaje v Polsku vám předkládáme fotku vč. realizačního týmu a trenérů (nahoře).

V plánu další činnosti oddílu je sehrát několik mimosoutěžních turnajů a uspořádat v pořadí již třetí ročník Májového turnaje. Tímto turnajem bude zakončena činnost mládežnického volejbalu ve Slavkově. Trenéři a realizační tým touto cestou děkují za podporu všem svým příznivcům.

Za celý kolektiv Jan Zmrzlý a Tomáš Kašpárek, trenéři

 

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Slavnostní vysazení lípy svobody ve Slavkově
  Lípa svobody / Foto: B. Maleček
  Lípa svobody / Foto: B. Maleček
  V letošním roce si naše země připomíná 100. výročí vzniku československé státnosti. Jihomoravský kraj v této souvislosti plánuje na stovce vybraných míst jižní Moravy vysadit 100 lip srdčitých jako připomínku této historické události.

Kultura

 • Slavkovská chasa kosila v centru Brna lóku
  Slavkovská chasa v Brně / Foto: L. Jedlička
  Slavkovská chasa v Brně / Foto: L. Jedlička
  V rámci 18. ročníku akce Brněnsko tančí a zpívá se 12. června vpodvečer uskutečnila na nádvoří Staré radnice v Brně přehlídka deseti folklorních souborů a skupin z Brna a okolí. Slavkovská chasa ze Slavkovského... celý článek

Černá kronika

Příroda

 • Rybářské závody ve Slavkově u Brna
  rybáři
  rybáři
  Pobočný spolek Moravského rybářského svazu ve Slavkově u Brna pořádá již řadu let tradiční rybářské závody. Z důvodu opravy jižního břehu velkého rybníka v roce 2017, kdy bylo nutno snížit vodní hladinu, se tyto závody společné pro děti i dospělé nekonaly. Letos jsme je naplánovali na... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.