Dnes je středa 23.1.2019, svátek má Zdeněk

Slavkov má přeborníka ČR v judu na rok 2017

judoV sobotu 11. listopadu se v Mladé Boleslavi konal přebor České republiky mladších žáků v judu. Jedná se o nejvyšší republikovou soutěž mladších žáků, na kterou se závodníci museli nominovat bodovým ziskem z pěti krajských turnajů, probíhajících v průběhu celého roku. Za Jihomoravský kraj postoupili čtyři závodníci a jedním z nich byl pod hlavičkou brněnského sportovního klubu TORI JUDO BRNO 12letý Marek Hrubý ze Slavkova u Brna.

Marek měl poslední měsíc před závodem docela smůlu na úrazy, ale naštěstí nebyly tak vážné, aby si nechal ujít možnost vyzkoušet si bojovat s nejlepšími závodníky z celé České republiky. Vyplatilo se a k naší velké radosti si z tohoto turnaje odvezl zlatou medaili a získal tak titul Přeborník České republiky pro rok 2017 v kategorii mladší žáci nad 60 kg. Gratulujeme!

Také bychom chtěli poděkovat nejen jeho trenérovi Lukáši Hořtovi, ale také všem trenérům Atletiky Slavkov, jejímž aktivním členem Marek je a celý rok se s nimi připravuje. Poděkování by nebylo kompletní, kdybychom zapomněli na učitelky tanečního oboru ZUŠ Slavkov u Brna p. učitelku Tihelkovou a především velká poklona paní učitelce Lence Krahulové. Ti co si myslí, že balet a judo nemají nic společného, ti se velice mýlí.

Přejeme trenérům pevné nervy, nadšené svěřence a všem malým i velkým sportovcům hodně úspěchů.

VF

Fotografie a video ze závodu najdete zde. Marek – Tatami I a III (finále)

judo

judo

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Městský ples odstartoval plesovou sezonu
  městský ples
  městský ples
  Městský ples odstartoval plesovou sezonu ve Slavkově u Brna. Děkujeme všem, kteří vytvořili úžasnou atmosféru – skupině Kanci paní nadlesní, cimbálové muzice Šternovjan, moderátorovi Michalu Chylíkovi, Jiřímu Slámovi za fotokoutek, Glitter Stars za úžasnou show.

Kultura

 • PF 2019
  Divadelní spolek
  Divadelní spolek
  Jak jinak dovršit úspěšný rok Slavkovského divadelního spolku, nežli silvestrovským představením! Když bylo na konci roku 2017 odehráno představení „Dámský krejčí“,vznesli četní diváci přání, zda by se silvestrovská představení nemohla stát ve Slavkově tradicí.... celý článek

Černá kronika

Příroda

 • Rozvěšování krmítek pro ptáčky
  Věšení krmítek / Foto: archiv z. s. Pampeliška
  Věšení krmítek / Foto: archiv z. s. Pampeliška
  Nadšení, pomoc, pohoda, úsměv, stejný cíl – tohle jsme zažívali na krásné akci „rozvěšování krmítek pro ptáčky“ v sobotu 8. prosince v zámeckém parku.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.