Dnes je pondělí 16.7.2018, svátek má Luboš

Slavkov má přeborníka ČR v judu na rok 2017

judoV sobotu 11. listopadu se v Mladé Boleslavi konal přebor České republiky mladších žáků v judu. Jedná se o nejvyšší republikovou soutěž mladších žáků, na kterou se závodníci museli nominovat bodovým ziskem z pěti krajských turnajů, probíhajících v průběhu celého roku. Za Jihomoravský kraj postoupili čtyři závodníci a jedním z nich byl pod hlavičkou brněnského sportovního klubu TORI JUDO BRNO 12letý Marek Hrubý ze Slavkova u Brna.

Marek měl poslední měsíc před závodem docela smůlu na úrazy, ale naštěstí nebyly tak vážné, aby si nechal ujít možnost vyzkoušet si bojovat s nejlepšími závodníky z celé České republiky. Vyplatilo se a k naší velké radosti si z tohoto turnaje odvezl zlatou medaili a získal tak titul Přeborník České republiky pro rok 2017 v kategorii mladší žáci nad 60 kg. Gratulujeme!

Také bychom chtěli poděkovat nejen jeho trenérovi Lukáši Hořtovi, ale také všem trenérům Atletiky Slavkov, jejímž aktivním členem Marek je a celý rok se s nimi připravuje. Poděkování by nebylo kompletní, kdybychom zapomněli na učitelky tanečního oboru ZUŠ Slavkov u Brna p. učitelku Tihelkovou a především velká poklona paní učitelce Lence Krahulové. Ti co si myslí, že balet a judo nemají nic společného, ti se velice mýlí.

Přejeme trenérům pevné nervy, nadšené svěřence a všem malým i velkým sportovcům hodně úspěchů.

VF

Fotografie a video ze závodu najdete zde. Marek – Tatami I a III (finále)

judo

judo

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Oslava 100 let Československa v Darney
  Darney
  Darney
  V sobotu 30. června přivítalo slavnostně nazdobené partnerské město Darney účastníky oslav 100. výročí založení Československa. Toto výročí se od roku 2002 slaví každoročně v tento den jako Den ozbrojených sil České republiky. Přesně před 100 lety, 30. června 1918, zde byl oficiálně... celý článek

Kultura

 • Zatáhli jsme oponu
  pozvánka
  pozvánka
  Skončila divadelní sezona. Symbolicky spadla poslední opona. 28. června 2018 jsme ukončili svou činnost předvedením dvou představení „Všech lásek světa“ pro slavkovské školy.

Černá kronika

Příroda

 • Rybářské závody ve Slavkově u Brna
  rybáři
  rybáři
  Pobočný spolek Moravského rybářského svazu ve Slavkově u Brna pořádá již řadu let tradiční rybářské závody. Z důvodu opravy jižního břehu velkého rybníka v roce 2017, kdy bylo nutno snížit vodní hladinu, se tyto závody společné pro děti i dospělé nekonaly. Letos jsme je naplánovali na... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.