Dnes je úterý 24.4.2018, svátek má Jiří

Slavkov má přeborníka ČR v judu na rok 2017

judoV sobotu 11. listopadu se v Mladé Boleslavi konal přebor České republiky mladších žáků v judu. Jedná se o nejvyšší republikovou soutěž mladších žáků, na kterou se závodníci museli nominovat bodovým ziskem z pěti krajských turnajů, probíhajících v průběhu celého roku. Za Jihomoravský kraj postoupili čtyři závodníci a jedním z nich byl pod hlavičkou brněnského sportovního klubu TORI JUDO BRNO 12letý Marek Hrubý ze Slavkova u Brna.

Marek měl poslední měsíc před závodem docela smůlu na úrazy, ale naštěstí nebyly tak vážné, aby si nechal ujít možnost vyzkoušet si bojovat s nejlepšími závodníky z celé České republiky. Vyplatilo se a k naší velké radosti si z tohoto turnaje odvezl zlatou medaili a získal tak titul Přeborník České republiky pro rok 2017 v kategorii mladší žáci nad 60 kg. Gratulujeme!

Také bychom chtěli poděkovat nejen jeho trenérovi Lukáši Hořtovi, ale také všem trenérům Atletiky Slavkov, jejímž aktivním členem Marek je a celý rok se s nimi připravuje. Poděkování by nebylo kompletní, kdybychom zapomněli na učitelky tanečního oboru ZUŠ Slavkov u Brna p. učitelku Tihelkovou a především velká poklona paní učitelce Lence Krahulové. Ti co si myslí, že balet a judo nemají nic společného, ti se velice mýlí.

Přejeme trenérům pevné nervy, nadšené svěřence a všem malým i velkým sportovcům hodně úspěchů.

VF

Fotografie a video ze závodu najdete zde. Marek – Tatami I a III (finále)

judo

judo

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Tři roky s Výletem
  Slavkovská skupiny Výlet / Foto: B. Maleček
  Slavkovská skupiny Výlet / Foto: B. Maleček
  Slavkovská kapela Výlet, aniž by si to zřejmě sama uvědomila, (ne)slaví v těchto dnech tříleté výročí. Zeptali jsme se členů této oblíbené kapely, jak to u nich chodí, co je nového, kde je v nejbližší době... celý článek

Kultura

 • Doba ledová se odkládá!
  divadlo
  divadlo
  Jak jsem na těchto stránkách uváděl v minulém článku, měl jsem v úmyslu uvést s Divadelním spolkem Slavkov u Brna divadelní hru „Doba kamenná“. Z provozních důvodů musím provedení této inscenace přesunout na konec srpna.

Černá kronika

Příroda

 • Papouščí zoo v Bošovicích zahajuje sezonu
  Ara vojenský si zvědavě prohlíží návštěvníky / Foto: B. Maleček
  Ara vojenský si zvědavě prohlíží návštěvníky / Foto: B. Maleček
  Ve čtvrtek 1. března vstoupila do své osmé sezony Papouščí zoologická zahrada v Bošovicích. V těchto velkých mrazech jsou ale ptáci zatím v zimních ubikacích. Během... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.