Dnes je pondělí 22.1.2018, svátek má Slavomír

Slavkov má přeborníka ČR v judu na rok 2017

judoV sobotu 11. listopadu se v Mladé Boleslavi konal přebor České republiky mladších žáků v judu. Jedná se o nejvyšší republikovou soutěž mladších žáků, na kterou se závodníci museli nominovat bodovým ziskem z pěti krajských turnajů, probíhajících v průběhu celého roku. Za Jihomoravský kraj postoupili čtyři závodníci a jedním z nich byl pod hlavičkou brněnského sportovního klubu TORI JUDO BRNO 12letý Marek Hrubý ze Slavkova u Brna.

Marek měl poslední měsíc před závodem docela smůlu na úrazy, ale naštěstí nebyly tak vážné, aby si nechal ujít možnost vyzkoušet si bojovat s nejlepšími závodníky z celé České republiky. Vyplatilo se a k naší velké radosti si z tohoto turnaje odvezl zlatou medaili a získal tak titul Přeborník České republiky pro rok 2017 v kategorii mladší žáci nad 60 kg. Gratulujeme!

Také bychom chtěli poděkovat nejen jeho trenérovi Lukáši Hořtovi, ale také všem trenérům Atletiky Slavkov, jejímž aktivním členem Marek je a celý rok se s nimi připravuje. Poděkování by nebylo kompletní, kdybychom zapomněli na učitelky tanečního oboru ZUŠ Slavkov u Brna p. učitelku Tihelkovou a především velká poklona paní učitelce Lence Krahulové. Ti co si myslí, že balet a judo nemají nic společného, ti se velice mýlí.

Přejeme trenérům pevné nervy, nadšené svěřence a všem malým i velkým sportovcům hodně úspěchů.

VF

Fotografie a video ze závodu najdete zde. Marek – Tatami I a III (finále)

judo

judo

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Domácí betlémy jsou v kurzu přes 200 let
  Výstava betlémů / Foto: archiv
  Výstava betlémů / Foto: archiv
  Když císař Josef II. v rámci svých reforem zakázal ve svých zemích vystavování betlémů v kostelích, jistě netušil, co jeho nařízení způsobí. Opět se projevila vynalézavost českého človíčka, který dokáže vykličkovat ze všeho:... celý článek

Kultura

Černá kronika

Příroda

 • Podzimní příroda ve Slavkově
  Foto: P. Navrátil
  Foto: P. Navrátil
  Dlouhozobku svízelovou si mnozí pletou s kolibříkem. Je to však motýl, patřící mezi lišaje. Svým způsobem letu opravdu kolibříky připomíná. Ti však v žijí v Americe. Dlouhozobka je zajímavá i tím, že je stejně jako řada motýlů stěhovavá!
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.