Dnes je úterý 16.10.2018, svátek má Havel

Slavkov má přeborníka ČR v judu na rok 2017

judoV sobotu 11. listopadu se v Mladé Boleslavi konal přebor České republiky mladších žáků v judu. Jedná se o nejvyšší republikovou soutěž mladších žáků, na kterou se závodníci museli nominovat bodovým ziskem z pěti krajských turnajů, probíhajících v průběhu celého roku. Za Jihomoravský kraj postoupili čtyři závodníci a jedním z nich byl pod hlavičkou brněnského sportovního klubu TORI JUDO BRNO 12letý Marek Hrubý ze Slavkova u Brna.

Marek měl poslední měsíc před závodem docela smůlu na úrazy, ale naštěstí nebyly tak vážné, aby si nechal ujít možnost vyzkoušet si bojovat s nejlepšími závodníky z celé České republiky. Vyplatilo se a k naší velké radosti si z tohoto turnaje odvezl zlatou medaili a získal tak titul Přeborník České republiky pro rok 2017 v kategorii mladší žáci nad 60 kg. Gratulujeme!

Také bychom chtěli poděkovat nejen jeho trenérovi Lukáši Hořtovi, ale také všem trenérům Atletiky Slavkov, jejímž aktivním členem Marek je a celý rok se s nimi připravuje. Poděkování by nebylo kompletní, kdybychom zapomněli na učitelky tanečního oboru ZUŠ Slavkov u Brna p. učitelku Tihelkovou a především velká poklona paní učitelce Lence Krahulové. Ti co si myslí, že balet a judo nemají nic společného, ti se velice mýlí.

Přejeme trenérům pevné nervy, nadšené svěřence a všem malým i velkým sportovcům hodně úspěchů.

VF

Fotografie a video ze závodu najdete zde. Marek – Tatami I a III (finále)

judo

judo

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

Kultura

 • Tango demente
  Tango demente
  Tango demente
  „Tak já začnu od začátku. Mám takovou starou babičku. Matku od manželky. 93 let. A ta má tři kamarádky, se kterými hraje karty. Mezi těmito kamarádkami byla jedna – jak babička říkala – nejdementnější z nás. A jak běžel čas, tak ona byla čím dál dementnější, ale taky stále... celý článek

Černá kronika

Příroda

 • Iniciativa SOS …sucho!
  Šámy / Foto: V. Kohoutková
  Šámy / Foto: V. Kohoutková
  Jsme spolek, který má ve svých stanovách jako cíl ochranu přírody a krajiny dle Zákona České národní rady o ochraně přírody a krajiny č.114/1992 Sb. Není nám lhostejná situace v naší krajině, ve Slavkově, kde žijeme, kde budou žít naše děti.... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.