Dnes je pondělí 11.12.2017, svátek má Dana

Volejbalistky se připravovaly na novou sezonu

volejbalistkyPrázdniny utekly jako voda a nezadržitelně se nám blíží další soutěžní období. Pro stávající oddíl žákyň to bude v pořadí již třetí ročník. Po minulém úspěšném soutěžním ročníku došlo ke značnému zúžení hráčského kolektivu. Důvodem je především odchod hráček, které již přesáhly věkovou hranici. I přes tuto skutečnost čeká mladé hráčky herně velmi náročné období. Kromě účasti v soutěži krajského přeboru žákyň je družstvo přihlášené i do okresního přeboru a zúčastní se také několika přípravných mimosoutěžních turnajů.

Aby dokázaly mladé hráčky fyzicky zvládnout náročnou hrací sezonu, připravili pro ně trenéři tréninkový kemp v Brumově-Bylnici. Zde se po dobu čtyř dnů podrobily hráčky třífázovému tréninku. K dispozici byla hala se třemi kurty, plavecký bazén s beach kurtem a in-line dráha. V době mezi jednotlivými tréninkovými bloky pak mohly hráčky využít služeb dvou profesionálních masérů.

Největším přínosem však pro hráčky byla možnost společného trénování se stejně starými hráčkami z Bílovce. Bílovec je několikanásobným mistrem ČR v kategorii žákyň, a tudíž se bylo co přiučit.

V dalším plánu oddílu je sehrání dvou přípravných turnajů a pak už následuje kvalifikační turnaj, kde se družstva krajského přeboru rozdělí do výkonnostních skupin. V průběhu soutěže se oddíl pokusí o uspořádání některého ze soutěžních turnajů v domácím prostředí. O konkrétním termínu vás budeme v čas informovat.

Jan Zmrzlý

volejbalistky

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Banner

Společnost

Kultura

 • Žáci ZUŠ Františka France zpívali pro seniory z charitního CDS
  Koncert ZUŠ pro seniory / Foto: archiv ZUŠ
  Koncert ZUŠ pro seniory / Foto: archiv ZUŠ
  Dne 14. listopadu 2017 se na Hudebním večeru pro CDS, pořádaném v sále ZUŠ Františka France ve Slavkově u Brna, sešlo asi 150 diváků, kteří přišli zhlédnout vystoupení mladých umělců a zároveň pomoci dobré věci.

Černá kronika

Příroda

 • Podzimní příroda ve Slavkově
  Foto: P. Navrátil
  Foto: P. Navrátil
  Dlouhozobku svízelovou si mnozí pletou s kolibříkem. Je to však motýl, patřící mezi lišaje. Svým způsobem letu opravdu kolibříky připomíná. Ti však v žijí v Americe. Dlouhozobka je zajímavá i tím, že je stejně jako řada motýlů stěhovavá!
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.