Dnes je pátek 22.6.2018, svátek má Pavla

Volejbalistky se připravovaly na novou sezonu

volejbalistkyPrázdniny utekly jako voda a nezadržitelně se nám blíží další soutěžní období. Pro stávající oddíl žákyň to bude v pořadí již třetí ročník. Po minulém úspěšném soutěžním ročníku došlo ke značnému zúžení hráčského kolektivu. Důvodem je především odchod hráček, které již přesáhly věkovou hranici. I přes tuto skutečnost čeká mladé hráčky herně velmi náročné období. Kromě účasti v soutěži krajského přeboru žákyň je družstvo přihlášené i do okresního přeboru a zúčastní se také několika přípravných mimosoutěžních turnajů.

Aby dokázaly mladé hráčky fyzicky zvládnout náročnou hrací sezonu, připravili pro ně trenéři tréninkový kemp v Brumově-Bylnici. Zde se po dobu čtyř dnů podrobily hráčky třífázovému tréninku. K dispozici byla hala se třemi kurty, plavecký bazén s beach kurtem a in-line dráha. V době mezi jednotlivými tréninkovými bloky pak mohly hráčky využít služeb dvou profesionálních masérů.

Největším přínosem však pro hráčky byla možnost společného trénování se stejně starými hráčkami z Bílovce. Bílovec je několikanásobným mistrem ČR v kategorii žákyň, a tudíž se bylo co přiučit.

V dalším plánu oddílu je sehrání dvou přípravných turnajů a pak už následuje kvalifikační turnaj, kde se družstva krajského přeboru rozdělí do výkonnostních skupin. V průběhu soutěže se oddíl pokusí o uspořádání některého ze soutěžních turnajů v domácím prostředí. O konkrétním termínu vás budeme v čas informovat.

Jan Zmrzlý

volejbalistky

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Slavnostní vysazení lípy svobody ve Slavkově
  Lípa svobody / Foto: B. Maleček
  Lípa svobody / Foto: B. Maleček
  V letošním roce si naše země připomíná 100. výročí vzniku československé státnosti. Jihomoravský kraj v této souvislosti plánuje na stovce vybraných míst jižní Moravy vysadit 100 lip srdčitých jako připomínku této historické události.

Kultura

 • Slavkovská chasa kosila v centru Brna lóku
  Slavkovská chasa v Brně / Foto: L. Jedlička
  Slavkovská chasa v Brně / Foto: L. Jedlička
  V rámci 18. ročníku akce Brněnsko tančí a zpívá se 12. června vpodvečer uskutečnila na nádvoří Staré radnice v Brně přehlídka deseti folklorních souborů a skupin z Brna a okolí. Slavkovská chasa ze Slavkovského... celý článek

Černá kronika

Příroda

 • Rybářské závody ve Slavkově u Brna
  rybáři
  rybáři
  Pobočný spolek Moravského rybářského svazu ve Slavkově u Brna pořádá již řadu let tradiční rybářské závody. Z důvodu opravy jižního břehu velkého rybníka v roce 2017, kdy bylo nutno snížit vodní hladinu, se tyto závody společné pro děti i dospělé nekonaly. Letos jsme je naplánovali na... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.