Dnes je neděle 22.10.2017, svátek má Sabina

Volejbalistky se připravovaly na novou sezonu

volejbalistkyPrázdniny utekly jako voda a nezadržitelně se nám blíží další soutěžní období. Pro stávající oddíl žákyň to bude v pořadí již třetí ročník. Po minulém úspěšném soutěžním ročníku došlo ke značnému zúžení hráčského kolektivu. Důvodem je především odchod hráček, které již přesáhly věkovou hranici. I přes tuto skutečnost čeká mladé hráčky herně velmi náročné období. Kromě účasti v soutěži krajského přeboru žákyň je družstvo přihlášené i do okresního přeboru a zúčastní se také několika přípravných mimosoutěžních turnajů.

Aby dokázaly mladé hráčky fyzicky zvládnout náročnou hrací sezonu, připravili pro ně trenéři tréninkový kemp v Brumově-Bylnici. Zde se po dobu čtyř dnů podrobily hráčky třífázovému tréninku. K dispozici byla hala se třemi kurty, plavecký bazén s beach kurtem a in-line dráha. V době mezi jednotlivými tréninkovými bloky pak mohly hráčky využít služeb dvou profesionálních masérů.

Největším přínosem však pro hráčky byla možnost společného trénování se stejně starými hráčkami z Bílovce. Bílovec je několikanásobným mistrem ČR v kategorii žákyň, a tudíž se bylo co přiučit.

V dalším plánu oddílu je sehrání dvou přípravných turnajů a pak už následuje kvalifikační turnaj, kde se družstva krajského přeboru rozdělí do výkonnostních skupin. V průběhu soutěže se oddíl pokusí o uspořádání některého ze soutěžních turnajů v domácím prostředí. O konkrétním termínu vás budeme v čas informovat.

Jan Zmrzlý

volejbalistky

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Dýňobraní po desáté
  Dýňobraní / Foto: archiv zámku
  Dýňobraní / Foto: archiv zámku
  Ani letos nechyběla v programu zámku tradiční podzimní akce pro děti Zámecké dýňobraní. Kromě vyřezávání dýní a dětské dílny se letos mohli návštěvníci zapojit také do soutěže o nejlepší dýňový pokrm.

Kultura

 • Poutníci koncertovali v Šanghaji
  Poutníci v Šanghaji / Foto: archiv Poutníků
  Poutníci v Šanghaji / Foto: archiv Poutníků
  Vážení přátelé dobré country hudby, tedy skupiny Poutníci, v neděli 15. října 2017 jsme se vrátili z týdenní šňůry v Šanghaji v Číně. Já jsem hrál, kromě jiných zemí, v USA i v bývalém SSSR, takže... celý článek

Černá kronika

 • Dvě nehody nákladních aut ve Slavkově
  Nehoda nákladního auta na obchvatu Slavkova / Foto: HZS JmK
  Nehoda nákladního auta na obchvatu Slavkova / Foto: HZS JmK
  V pátek 10. března dopoledne se převrátilo nákladní auto nad serpentinami na cestě v sadech (na Frédách). Auto převáželo betonové díly a pod tíhou nákladu se s ním utrhla krajnice. Při... celý článek

Příroda

 • Podzimní procházka barevným Slavkovem
  Zámecký park / Foto: V. Luža
  Zámecký park / Foto: V. Luža
  Podzim je nejkrásnějším barevným ročním obdobím. Příroda se připravuje k odpočinku a loučí se s námi. Jako v upomínku nám předvádí úchvatné barevné scenerie. V letošním podzimním období bylo jen málo slunečních dnů s babím létem.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.