Dnes je středa 12.12.2018, svátek má Simona

Nový vzhled webu

Nový vzhled webu

Před nedávnem jsme oznamovali, že připravujeme nový vzhled webu www.veslavkove.cz. Tato chvíle se přiblížila. Od 1. května naběhne zcela nový web veslavkove.cz, který bude přinášet zase o něco více informací a hlavně by měl být přehlednější. Přibudou nové rubriky, vyhledávání na webu, ankety a nově bude zpracováno polední menu.

K tomuto kroku nás vede zvyšující se návštěvnost, která se přehoupla přes 900 přístupů denně. Při této příležitosti upozorňujeme všechny čtenáře našeho webu, že od pátku 30. dubna do 1. května při přechodu na nové stránky se mohou vyskytnout potíže s přístupem na web. Doufáme, že nové stránky veslavkove.cz se vám budou líbit. Těšíme se na vaše názory.

Komentářů (25)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 • Karel

  Mě se teda stránky líbí jsou přehlednější a co máte s dikuzema? Aspoň si muzeme psát smajlíky,ne?

 • Iva  - nepřehledné

  Nové stránky se mi nelíbí vůbec. Snaha byla. To je asi jediné. Jinak vše již bylo napsáno. Přeplácané, nepřehledné, listování v nich z úvodní strany? Nemožné. Do diskusí se moc nezapojuji, ale když je čtu, ráda bych četla reakce postupně na sebe navazující, trošku zmatek.
  A ty blikací reklamy? Je to potřeba?

 •  - Link na diskuse

  Tak vidím, že byl už k přehledu článků přidán link na diskuse (komentáře) s počtem příspěvků. Za změnu děkuji a myslím, že nebudu sám, kdo to uvítá. Ještě stále ale chybí možnost reagovat na příspěvky, které jsou už reakcí a ne prvním příspěvkem ve vláknu. Předpokládám, že i to bude opraveno a předem děkuji. :-)

 •  - Opraveny i reakce v diskusích.

  Děkujeme. :)

 • Martin Smýkal  - Re:

  Děkujeme za vaše podněty.... :)

 •  - Re:

  Není zač. Takhle by to mělo fungovat - je problém, stačí na něj upozornit a problém je vyřešen. To je minimálně na pochvalu. ;)

 • honza  - muj profi nazor

  1) design neni spatny, pomerne pouzitelny

  2) nektere veci by mohli zmizet jako kurzy a tv program, kdyz budu chtit tyhle veci tak pro info pujdu jinam..

  3) nejak mi schazi strankovani na homepage, nebo neco podobneho.

  4) samotna funkce strankovani je neprehledna a spatne se v ni orientuje

  5) kod HTML a validita je v poradku jen tech CSS a JS souboru by melo byt min.. Bude se to pak nacitat rychleji.

  ps: web pouziva google analitics nebylo by spatne zverejnejit statistiky, osobne by zajimalo kolik sem chodi lidi..

 • Honza Bl.  - Nový vzhled

  Dobrý den, zaregistroval jsme pouze tři změny na Vašem webu, který jsem měl jako slavkovák rád.
  1. Vypadá mnohem hůře. Je nepřehledný a takový přeplácaný.
  2. Je mnohem pomalejší.
  3. Nevidím v diskuzi, kdo tam píše. K čemu píšeme jméno do kolonky jméno, když tam žádne není vidět?

 • Renáta

  Stránky vypadají jinak, mně se líbí, jde jen o zvyk. A jméno přece máte nad příspěvkem,ne? ;)

 • Honza Bl.

  No, prave ze tam to jmeno nemam nebo ho alespon z nejakeho neznameho duvodu nevidim. Zrovna tak, jako Nazev komentare. Kdybych ho videl, tak bych to sem samozrejme nepsal.
  Ani Vas nemohu oslovit, jelikoz neznam Vase jmeno (nevidim ho). ;)

 • Honza Bl.  - Uz Vas vidim

  ... Renato. Takze pres noc se neco zmenilo a uz to funguje mnohem lepe... ;)

 • Aleš Šilhánek  - Nový web

  Nový web a jeho grafická podoba je skvělá. Jsem rád, že došlo k této pozitivní změně. Při převedení starších článků a diskuzí k nim nastaly zřejmě určité potíže (objevily se znaky v názvech příspěvků, časová a věcná posloupnost příspěvků není logická apod.). To ovšem není vůbec podstatné, důležité je to, co máme nyní k dispozici! Věřím, že se to bude všem "návštěvníkům" i diskutujícím líbit a že další ztratí ostych a nebudou mít strach se pod svůj příspěvek podepsat celým jménem... :)

 • Taky Aleš Šilhánek :-)

  A to si skutečně pane Šihlánku myslíte že když Vám dá někdo k dispozici dobrovolnou kolonku s nápisem jméno že tam dobrovolně budou lidé psát svoje pravé jméno? Jedině takoví kteří tím sledují další úmysly. Třeba politické a podobně.

  Jinak si tam budeme psát co se nám zlíbí a budete rád, když se nebudou někteří podepisovat stejně jako Vy (a nebo teď zcela úmyslně já 8-) )

  Mimochodem tento nový design je podle mně nezvládnutý. Snaha o poskytnutí co nejvíce informací na jedné stránce vedla k naprosté přeplácanosti. kde se prolíná reklama s jinými články. Možná by si provozovatelé měli odpovědět na to, k čemu tento web má sloužit. Ke zpravodajství a dění ze Slavkova, kde se děje v průměru jedna událost denně a nebo o dávno opuštěnému modelu zpravodajství všeho o včem včetně kurzů, programů a já nevím ještě čeho? Pamatujte - v jednoduchosti je síla!

  O potlačení diskuse někam do pozadí nemluvě. Smajlíci a další dobrovolná kolonka s emailem to skutečně nevytrhnou.

 •  - Re:

  Pane Šilhánku, souhlasím v tom, že grafická podoba je lepší. Ale diskuse i pod novými články jsou špatně řešené. Jde reagovat poze na první příspěvek ve vláknu. A pokud pod svým jménem reaguje ve stejném vláknu podruhé, skočí to automaticky jako nový příspěvek. To chce doladit. Co se týká toho podepisování, o tom jsme se tu už jednou bavili - nikdo nezaručí, že se pod jménem napsaným u příspěvku opravdu ukrývá jeho pravý nositel. S tím bez registrace nic neuděláme a pochybuji, že by někdo na takovou registraci přistoupil. Osobně používám iniciály a kdo chce, ten ví, kdo jsem. Není to problém.

 • To asi ne. Spíš byl použit standardní model jako na zpravodajských serverech. Ale je to škoda.

 •  - Ještě poznatek

  Tak nové diskuse už se řadí do vláken. Ale bohužel je možné reagovat pouze na první příspěvek ve vlákně, na další už reakce nejdou. To je škoda. A ještě jedna věc mi chybí - ve staré verzi byl přímý link na diskusi s uvedením počtu příspěvků. Teď se diskuse objeví až po otevření článku. To je škoda.

 •  - Divné

  Svůj příspěvek výše jsem psal jako reakci na příspěvek Duf - nový web 1.5.2010 13:14. A ono se to zobrazilo jako příspěvek nový. Asi to bude chtít vychytat mouchy. ... Prosím, nebrat jako kritiku, pouze jako podnět. ;)

 • BaF

  Že by snaha potlačit diskusi do pozadí? ;)

 • Anonymní

  Souhlas!!!

 • Duf  - nový web

  vypadá to fakt parádně a i ta diskuze je přehlednější.. jen tak dál :)

 •  - Přehlednější diskuse?

  A kde je přehlednější? Vždyť všechny příspěvky jsou řazeny podle data a nereflektují reakce na předchozí příspěvky. Možná je to ale tím, že staré diskuse se nezařadily v novém systému. Snad nové diskuse budou v pořádku.

 • DoB

  No, mně ta diskuse přijde taky nepřehlednější ...

 • vévévé  - Šlo by vylepšit

  Mně osobně "vadí", že když je nějaká hodně diskutovaná diskuze, tak musím hodně pročítat příspěvky, které jsem četla a které přibyly od mé poslední návštěvy v dané sekci. Nešlo by toto nějak vyladit, barevně odlišit nebo nějaký vylepšovák - např. od Vaší poslední návštěvy přibylo xy příspěvků nebo to by muselo doprovázet nějaké osobní přihlášení na tomto portále pod svým účtem, profilem?

 • Duf

  souhlas.. diskuze jsou hodně nepřehledné.. to by chtělo lehce poladit. jinak nový design vypadá pěkně.. chválím :)

 •  - Pokus

  Jen zkouším, jestli se reakce na příspěvek objeví pod původním, nebo sklčí jako nový příspěvek.

 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Banner

Společnost

 • Slavkov si připomněl atmosféru bitvy tří císařů
  Vzpomínkové akce
  Vzpomínkové akce
  Jak prožívali napoleonské tažení Evropou řadoví vojáci? Jak se dotkla vojenská služba nejen jich samotných, ale jejich rodin a blízkých? Na tyto otázky odpověděl dvoudenní program Tenkrát ve Slavkově, který letos vyprávěl příběh rakouského dělostřelce z jižní Moravy... celý článek

Kultura

 • Brněnský BAF
  Divadelní spolek Slavkov / Foto: archiv spolku
  Divadelní spolek Slavkov / Foto: archiv spolku
  Již sedm ročníků setkání amatérských divadelních souborů proběhlo v minulých letech v Brně. Do letošního osmého ročníku se Divadelní spolek Slavkov u Brna zapojil svou inscenací „Tango demente“. Brněnská... celý článek

Černá kronika

Příroda

 • Chovatelská výstava
  Chovatelská výstava / Foto: archiv chovatelů
  Chovatelská výstava / Foto: archiv chovatelů
  Ve dnech 16. a 17. listopadu jsme pořádali další chovatelskou výstavu drobného zvířectva – králíků, holubů, drůbeže obohacenou o expozici morčat a exotů. Letošní rok obohatil králičí hop, který byl velkým lákadlem... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.