Dnes je pátek 16.11.2018, svátek má Otmar

Rozebrali jsme Bučovice

Dámský krejčí / Foto: Archiv divadlaPo úspěšných představeních v Praci a Tvarožné jsme se s inscenací Dámský krejčí zúčastnili v pondělí 16. října 2017 na ochotnickém divadelním festivalu Miroslava Doležala v sále Katolického domu v Bučovicích. Zcela vyprodané hlediště zhlédlo – zatím – nejlepší provedení francouzské frašky G. Feydeaua. A dovedlo ocenit práci našeho týmu dlouho trvajícím a srdečným potleskem. Hostem a patronem našeho představení byla dvojice velmi milých a příjemných dam: herečka Jitka Sedláčková a zpěvačka a herečka Dáša Zázvůrková. Nám byly sympatické i proto, že naše předvedení vychválily až do nebe. Obě seznámily přítomné diváky také se svým příštím projektem a životem kolem profesionálního divadla a filmu.

Za potlesku diváků převzal Milan Hrazdílek prestižní cenu „Bučovického zajíce“ a pamětní list za účast na této nesoutěžní přehlídce.

Plni dojmů a vzletné nálady jsme opustili Bučovice a už se těšíme až „vypukne“ sobotní a nedělní představení ve Slavkově. Tak tedy doufám, že přijdete do slavkovského Společenského centra v sobotu 21. října od 19 hodin a v neděli 22. října od 16 hodin.

so

Dámský krejčí / Foto: Archiv divadla

Dámský krejčí / Foto: Archiv divadla

 

 

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Hadica vstupuje do čtvrté sezony
  Karaoke / Foto: Hadica Production
  Karaoke / Foto: Hadica Production
  Hadica Production vstoupila po letním odpočinku a přípravách do další sezony. Krásného zářijového večera se Slavkováci stali pěveckými hvězdami nového projektu Karaoke SHOW. Tleskala jim do posledního místa zaplněná hospůdka U dvou... celý článek

Černá kronika

Příroda

 • Péče o stárnoucí stromy v parku a alejích
  Arboristické práce / Foto: archiv TSMS
  Arboristické práce / Foto: archiv TSMS
  Technické služby oznamují, že započaly a v nadcházejících týdnech budou pokračovat arboristické práce na ošetřování dospělých a stárnoucích stromů v zámeckém parku a historických alejích. Tyto práce provádí firma... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.