Dnes je čtvrtek 18.4.2019, svátek má Valérie

18. 5. Bučovice – XX. zámecký košt vín

Pozvánka
Pozvánka
Zveme Vás dne 18. 5. na XX. zámecký košt vín v Bučovicích. Začátek v 10:00. Neomezená degustace, kulturní program, gurmánské speciality. Od 13:00 vystoupí skupina Fleret.

Komentářů (0)
 

21. 5. Slavkov – Absolventský koncert

ZUŠ
ZUŠ
Zveme Vás na Absolventský koncert, který se bude konat v úterý 21. května v 17.30 hod. v sále ZUŠ.

Komentářů (0)
 

25. 5. Slavkov – Rybářské závody

Pozvánka
Pozvánka
V sobotu dne 25. května
se uskuteční na velkém rybníku ve Slavkově u Brna společné rybářské závody. Soutěž bude rozdělena do čtyř kategorií. Děvčata, chlapci, ženy a muži. Prezentace je od 6:00 hodin u technických budov na východní hrázi. Lovná místa se nelosují. Začátek závodů je od 7:00 hodin. Ukončení soutěže v kategorii mládež končí ve 12:00 hodin a dospělí ve 13:00 hodin. Po sečtení výsledků následuje vyhlášení vítězů. Lov dle platných bližších podmínek výkonu rybářského práva MRS. Přijděte podpořit především začínající rybaříky. Od 14:00 hodin vystoupí hudební skupina Výlet.

Komentářů (0)
 

30. 5. Slavkov – Sourozenci

7. 6. Slavkov – Závěrečné vystoupení tanečního oboru

ZUŠ
ZUŠ
Zveme Vás na Závěrečné vystoupení tanečního oboru, které se bude konat v pátek 7. června v 16.30 v sále Společenského domu Bonaparte.

Komentářů (0)
 

19. 6. Heršpice – T-mobile olympijský běh

 

15.–19. 7. Slavkov – Příměstský tábor

pozvánka
pozvánka
Naše tábory jsou určeny pro malé badatele od 5 do12 let, kteří rádi prozkoumávají zákonitosti ze světa přírodních věd. Věnujeme se jednoduchým, věku dětí přizpůsobeným pokusům z oblasti chemie, biologie i fyziky. Příměstský tábor se bude konat v prostorách ISŠ ve Slavkově u Brna ve dnech 15.–19. července od pondělí do pátku (od 8 do 16 hodin). Je zajištěn teplý oběd a pitný režim. Součástí programu je celodenní výlet. Cena tábora 1950 Kč/týden. Je možné hlásit se na jednotlivé dny; cena jednoho dne je 490 Kč.

Komentářů (0)
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Banner

Společnost

Kultura

  • Práce dětí kurzu dramatické výchovy
    Kurz dramatické výchovy pro děti, který skončil v pondělí 8. dubna, přinesl své ovoce v podobě krátkých příběhů, které děti dostaly vypracovat za domácí úkol v rámci procvičování kreativního myšlení.

Černá kronika

Příroda

  • Jaro
    Jarní příroda
    Jarní příroda
    Procházka po Slavkově nebo jeho okolí je vždy zajímavá – stále je co pozorovat. Ale jarní procházky jsou určitě nejhezčí. Příroda se probouzí po zimě, otepluje se, ptáci zpívají…
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.