Dnes je sobota 18.8.2018, svátek má Helena

24. 6. Vyškov – V klídečku s dobrou karmou

 

22. a 23. 6. Bučovice – Dobývání zámku

pozvánka
pozvánka
Zveme vás na městské slavnosti do Bučovic, které se budou konat v pátek 22. a v sobotu 23. června od 15 hodin. Součástí oslav je historický jarmark, dobývání zámku, letos nově v prostoru vedle zámku za autobusovým nádražím, soutěže pro děti, vystoupení bubeníků, ukázky vojenského ležení, večer ohňostroj.

Komentářů (0)
 

23. 6. Slavkov – Slavkovský devítiboj

pozvánka
pozvánka
Zveme vás všechny  na devátý ročník amatérského atletického klání zvaného Slavkovský devítiboj, které se uskuteční v sobotu 23. června. Stále je možné se na tuto akci přihlásit prostřednictvím našeho webového formuláře na adrese: www.austerlitz-adventure.cz/prihlaska-na-slavkovsky-devitiboj-2018/ Takže neváhejte a přijďte si s námi zasoutěžit v areálu nově zrekonstruovaného stadionu ve Slavkově u Brna. Přihlašování přes web bude ukončeno 18. června ve 22 hodin, ale samozřejmě bude možné se přihlásit i přímo na místě.

Komentářů (0)
 

20. 6. Jalový dvůr – Olympijský běh

pozvánka
pozvánka
Závod – Olympijský běh – se bude i letos konat v krásném prostředí přírodní památky Ždánický les na Jalovém dvoře ve středu 20. června. Parkování bude umožněno po okrajích příjezdové cesty. Startujeme u hospůdky U Hříbka, kde je zároveň i cíl. Šatny a toalety jsou k dispozici v hospůdce. Běží po asfaltové lesní cestě a zpevněné lesní cestě. Terén je mírně zvlněný, druhá část trasy je z kopce. Vyběhněte i vy a přispějte tak na Českou olympijskou nadaci. Program: celý článek

Komentářů (0)
 

16. 6. Slavkov – Výlet do westernového městečka

pozvánka
pozvánka
Středisko Junák Slavkov zve všechny své členy, jejich rodiče, sympatizanty i širokou veřejnost na střediskový výlet do westernového městečka v Boskovicích. Zájezd se koná v sobotu 16. června. Sraz je na vlakovém nádraží ve Slavkově u Brna v 6.45 hod a návrat tamtéž v 20.50 hod. Cena zájezdu: 500 Kč/dospělý, 350 Kč/dítě. V ceně je jízdenka vlakem a vstupenka do areálu. Přihlášku i s penězi odevzdejte prosím nejpozději v pátek 8. 6. 2018. Platit je možno u vedoucích na schůzkách vždy v pátek po 17.  hodině, nebo po domluvě u vedoucího akce Oldřicha Bayera, olda.bayer@seznam.cz, telefon: +420 739 528 017.

Komentářů (0)
 

16. 6. Šaratice – Šaratický kotlík 2018

pozvánka
pozvánka
Buďte všichni srdečně zváni na již tradiční klání s mezinárodní účastí ŠARATICKÝ KOTLÍK 2018 aneb SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ GULÁŠ. Sobota 16. června od 12 hodin v Šaraticích za obecním úřadem. PROGRAM: celý článek

Komentářů (0)
 

15. 6. Slavkov – Vystoupení tanečního oboru ZUŠ

pozvánka
pozvánka
Zveme Vás na vystoupení tanečního oboru ZUŠ F. France, které se uskuteční v pátek 15. června od 16.30 hodin v sále SC Bonaparte ve Slavkově u Brna.

Komentářů (0)
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

Kultura

 • Divadelní návraty na podzim 2018 ve znamení komedií
  Divadelní návraty / Foto: archiv DS
  Divadelní návraty / Foto: archiv DS
  Zdravíme všechny příznivce Divadelního spolku. Doufáme, že jste ve zdraví přežili letní vedra a rádi snesete jistou dávku veselé divadelní zábavy, protože podzim v Divadelních návratech bude ve znamení komedií.

Černá kronika

Příroda

 • Labutí patálie
  Slavkovské labutě / Foto: P. Navrátil
  Slavkovské labutě / Foto: P. Navrátil
  Minulý pátek (20. 7.) byl hodně tragický pro rodinku labutí velkých, které vyhnízdily v orobinci na velkém rybníku. Rodiče zde vyvedli zjara 4 mláďata, ale instinktivně se na rybníku dlouho nezdržovali a přesunuli na Litavu. Na... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.