Dnes je čtvrtek 22.2.2018, svátek má Petr

14. 1. Slavkov – O začarovaném praseti

pozvánka
pozvánka
Divadelní spolek Dřeváček zve všechny malé i velké milovníky loutkového divadla a pohádek na krátkou autorskou pohádku s názvem O začarovaném praseti. Představí se Vám Kašpárek a loutkoherci z Heršpic. Představení se hraje v neděli 14. ledna 2018 na faře římskokatolického kostela v 16 hodin. Srdečně jste všichni zváni.

Komentářů (0)
 

12. 1. Slavkov – Městský ples

pozvánka
pozvánka
Město Slavkov u Brna vás srdečně zve na 14. městský ples, který se bude konat v pátek 12. ledna v sálech SC Bonaparte. Začátek je ve 20 hodin. Na pódiu bude hrát skupina Hamrla boys music. Hudba nebude znít pouze ve velkém sále, ale také v restauraci, kde bude hrát cimbálová muzika Michala Miltáka ze Strážnice. Předprodej vstupenek v hodnotě 180 Kč byl zahájen na Informačním centru ve Slavkově u Brna na Palackého náměstí 1.

Komentářů (0)
 

7. 1. Slavkov – Tříkrálový vánoční koncert

pozvánka
pozvánka
Srdečně Vás zveme na Tříkrálový vánoční koncert souboru Collegium musicale bonum, který se uskuteční v neděli 7. ledna 2018 v 16.30 hodin v Domově Svaté Rodiny ve Slavkově u Brna, Malinovského náměstí 280.

Komentářů (0)
 

6. 1. Slavkov – Benefiční koncert

pozvánka
pozvánka
Dovolujeme si vás pozvat na benefiční koncert houslistky Esther Yoo a Czech Virtuosi, který ve spolupráci s OS Na kolečkách pořádá Zámek Slavkov – Austerlitz v sobotu 6. ledna od 17 hodin v Historickém sále zámku. Předprodej vstupenek je již spuštěn na místním IC Slavkov u Brna. Americká houslistka Esther Yoo se připravuje na jednoroční stáž v Londýnské královské filharmonii, kde bude účinkovat s nejlepšími světovými umělci.

Komentářů (0)
 

6. 1. Šaratice – Tříkrálový koncert

pozvánka
pozvánka
Kulturní výbor Šaratice Vás srdečně zve na TŘÍKRÁLOVÝ KONCERT. Nenechte si ujít dobře známou a oblíbenou hudební formaci KAREL GOTT REVIVAL MORAVA a jejich povánočně laděný koncert. ★ Hosté: BOHUŠ MATUŠ, JAN A PETR KOUDELKOVI ★ Kdy: v sobotu 6. ledna 2018 v 18.00 hod. ★ KDE: v sále OÚ v Šaraticích ★ VSTUPNÉ 100 Kč ‼️ Předprodej vstupenek na Obecním úřadě v Šaraticích‼️

Komentářů (0)
 

6. 1. Slavkov – Tříkrálová sbírka

pozvánka
pozvánka
Tříkrálová sbírka je největší dobročinnou sbírkou v České republice. Díky Vám podává Charita ČR pomocnou ruku nejpotřebnějším. Ve Slavkově u Brna se vydají koledníci do ulic v sobotu 6. ledna 2018. Budou vybírat vaše příspěvky do úředně zapečetěných pokladniček opatřených logem Charity ČR. Vedoucí skupinek budou vybaveni průkazem koledníka. Děkujeme všem dárcům, protože díky jejich štědrosti může Charita ČR zlepšovat kvalitu života seniorů, dětí ze sociálně znevýhodněných rodin, matek v obtížné situaci, hendikepovaných osob, lidí bez domova a dalších potřebných po celé České republice i v zahraničí.

Komentářů (0)
 

5. 1. Bučovice – Tříkrálový koncert

pozvánka
pozvánka
Zveme Vás na Tříkrálový koncert, který se uskuteční v pátek 5. ledna 2018 od 16 hodin v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Bučovicích. Vystoupí Mužský sbor ze Ždánic, Ženičky, Ždáničánek a cimbálová muzika Hradisko s primášem Zdeňkem Józsou.

Komentářů (0)
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Domácí betlémy jsou v kurzu přes 200 let
  Výstava betlémů / Foto: archiv
  Výstava betlémů / Foto: archiv
  Když císař Josef II. v rámci svých reforem zakázal ve svých zemích vystavování betlémů v kostelích, jistě netušil, co jeho nařízení způsobí. Opět se projevila vynalézavost českého človíčka, který dokáže vykličkovat ze všeho:... celý článek

Kultura

 • Divadelní návraty
  Divadlo
  Divadlo
  Milí příznivci divadla, představujeme vám nový divadelní projekt, který krystalizuje již nějaký čas, nyní dostal svoji podobu a nese název DIVADELNÍ NÁVRATY. Jedná se o promítání záznamů divadelních her slavkovského Divadelního spolku, který za necelé 3 roky oslaví své 20. výročí.... celý článek

Černá kronika

Příroda

 • Fotografování přírody je jeho velkým koníčkem
  Koupel špačků / Foto: P. Navrátil
  Koupel špačků / Foto: P. Navrátil
  Petra Navrátila známe jako ochránce přírody, předsedu Slavkovského ochranářského spolku a ornitologa. Jeho koníčkem je i fotografování přírody a s jeho snímky se často setkáváme nejen na těchto stránkách, ale i ve Slavkovském... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.