Dnes je čtvrtek 18.4.2019, svátek má Valérie

24. 3. Karlín – Memoriál Petra Antoše

pozvánka
pozvánka
Zveme Vás do Karlína na úvodní závod motokrosové sezóny, kde se koná v neděli 24. března II. ročník memoriálu Petra Antoše z Nížkovic. Program: celý článek

Komentářů (0)
 

23. 3. Bošovice – Josefský košt vín

pozvánka
pozvánka
Klub vinařů Bošovice pořádá v sobotu 23. března od 14 hodin v Kulturním domě každoroční Josefský košt. Hraje cimbálová muzika z Mládí z Čejče.  

Komentářů (0)
 

18. 3. Slavkov – Kněz v pohraničí

pozvánka
pozvánka
Fotografie a vzpomínky otce Milana Vavra na první léta kněžské služby můžete zhlédnout v pondělí 18. března 2019 v 18 hodin v sále farní budovy ve Slavkově u Brna. Všechny zájemce srdečně zveme.

Komentářů (0)
 

16. a 17. 3. Křenovice – Jarní výstava

pozvánka
pozvánka
Obec Křenovice pořádá Jarní výstavu v Křenovicích Společenský sál na Václavské ulici v Křenovicích sobota 16. března 8.30–12.00, 13.00–17.30 neděle 17. března 8.30–12.00, 13.00–17.30 h. Slavnostní zahájení se uskuteční v sobotu 16. 3. v 10.00 hod. hudební doprovod skupina Poletnice z Křenovic Na výstavě můžete vidět fotografie významného českého fotografa Miloše Budíka z Brna, rukodělné výrobky Marcely Drápalové a Pavly Tauberové. Celá expozice bude doplněna panenkami ze soukromé sbírky Moniky Hanikové z Telnice u Brna.

Komentářů (0)
 

9. 3. Bošovice – Cesta na sever

pozvánka
pozvánka
Papouščí zoologická zahrada v Bošovicích Vás srdečně zve na besedu o Norsku. O své zážitky z cest se s vámi podělí Magda a David Rychnovští. Beseda se uskuteční v sobotu 9. března 2019 od 18 hodin v zimní zahradě vedle pavilonu amazoňanů v zoo. Vstupné dobrovolné.

Komentářů (0)
 

23. 2. Křenovice – Košt slivovice

 

23. 2. Vícemilice – Tradiční ostatky

 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Banner

Společnost

Kultura

  • Práce dětí kurzu dramatické výchovy
    Kurz dramatické výchovy pro děti, který skončil v pondělí 8. dubna, přinesl své ovoce v podobě krátkých příběhů, které děti dostaly vypracovat za domácí úkol v rámci procvičování kreativního myšlení.

Černá kronika

Příroda

  • Jaro
    Jarní příroda
    Jarní příroda
    Procházka po Slavkově nebo jeho okolí je vždy zajímavá – stále je co pozorovat. Ale jarní procházky jsou určitě nejhezčí. Příroda se probouzí po zimě, otepluje se, ptáci zpívají…
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.