Dnes je čtvrtek 22.2.2018, svátek má Petr

od 4. 1. Slavkov – Kurz Alfa

pozvánka
pozvánka
Srdečně zveme všechny, kteří se zajímají o otázky smyslu života, na kurz základů křesťanské víry. Tento kurz bude probíhat od 4. ledna 2018 vždy ve čtvrtek večer (od 19 do 21.30 hodin) v sále nad školkou Karolínka za kostelem (Malinovského 280, Slavkov u Brna). Jedná se o sérii deseti přednáškových večerů a jeden společně strávený den. Kurz se koná v příjemném prostředí, součástí je večeře a neformální diskuse ve skupinách, společné hledání odpovědí na různé otázky. Pozvěte své přátele a doprovoďte je. Kurz je bezplatný a nezávazný. Přijďte to zkusit. Nikdo vás nebude do ničeho nutit, můžete kdykoli odejít. Přihlásit se můžete na adrese alfa.slavkov@ gmail.com nebo na telefonu 725 911 860 (přihlášení je potřebné z důvodu přípravy večeře). Další informace najdete na webu římskokatolické farnosti www.farnostslavkov.cz.

Komentářů (0)
 

4. 1. Slavkov – Zahájení Tříkrálové sbírky

pozvánka
pozvánka
Srdečně zveme všechny příznivce dobročinného díla a koledníky na slavnostní zahájení Tříkrálové sbírky 2018. Tři králové přijedou do Slavkova ve čtvrtek 4. ledna ve 12.30 hodin před radnici. Cestou budeme hrát, zpívat, koledovat a radovat se z příchodu Králů do našeho města.

Komentářů (0)
 

3. 1. Dražovice – Vánoční koncert

pozvánka
pozvánka
Římskokatolická farnost Dražovice Vás zve ve středu 3. ledna od 19 hodin na Vánoční koncert vokálně instrumentálního souboru Collegium musicale bonum s dirigentem Karolem Frydrychem, který se uskuteční v kostele Narození Jana Křtitele v Dražovicích.

Komentářů (0)
 

31. 12. Slavkov – Dámský krejčí

pozvánka
pozvánka
Vážení příznivci ochotnického divadla a toho slavkovského zvláště… Dovolujeme si Vás – s mírným ostychem – pozvat na neobvyklou akci Divadelního spolku Slavkov u Brna. Jedná se o silvestrovské provedení naší inscenace Dámský krejčí. Tuto veselohru Georgese Feydeaua si dovolíme představit v upraveném šatu pro tento výjimečný den, vlastně večer. Představení začíná v 18 hodin, vstupné je dobrovolné, občerstvení není v ceně. Hraje se ve velkém sále SC Bonaparte.
Tak tedy 31. prosince 2017 v 18 hodin, SC Bonaparte.                    

Komentářů (0)
 

31. 12. Slavkov – Silvestrovský ohňostroj

pozvánka
pozvánka
Poslední den v roce opět můžete strávit na Palackého náměstí. Od 20 hodin zde opět odpálíme ohňostroj a popřejeme si vše dobré do roku 2018. S přáteli, sousedy a známými si můžete připít například svařeným vínem, které bude pro vás připraveno. K silvestrovskému setkání vás srdečně zve vedení města. Akce se koná za každého počasí.

Komentářů (0)
 

31. 12. Slavkov – Silvestrovský běh

pozvánka
pozvánka
Atletika Slavkov zve všechny příznivce atletiky a sportu na Silvestrovský běh 2017, který se uskuteční v neděli 31. prosince 2017 na stadionu, sraz je v 10 hodin. Tratě: 2 km, 4 km a 6 km.

Komentářů (0)
 

30. 12. Slavkov – Zavírání šoupátek

 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Domácí betlémy jsou v kurzu přes 200 let
  Výstava betlémů / Foto: archiv
  Výstava betlémů / Foto: archiv
  Když císař Josef II. v rámci svých reforem zakázal ve svých zemích vystavování betlémů v kostelích, jistě netušil, co jeho nařízení způsobí. Opět se projevila vynalézavost českého človíčka, který dokáže vykličkovat ze všeho:... celý článek

Kultura

 • Divadelní návraty
  Divadlo
  Divadlo
  Milí příznivci divadla, představujeme vám nový divadelní projekt, který krystalizuje již nějaký čas, nyní dostal svoji podobu a nese název DIVADELNÍ NÁVRATY. Jedná se o promítání záznamů divadelních her slavkovského Divadelního spolku, který za necelé 3 roky oslaví své 20. výročí.... celý článek

Černá kronika

Příroda

 • Fotografování přírody je jeho velkým koníčkem
  Koupel špačků / Foto: P. Navrátil
  Koupel špačků / Foto: P. Navrátil
  Petra Navrátila známe jako ochránce přírody, předsedu Slavkovského ochranářského spolku a ornitologa. Jeho koníčkem je i fotografování přírody a s jeho snímky se často setkáváme nejen na těchto stránkách, ale i ve Slavkovském... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.