Dnes je pátek 18.10.2019, svátek má Lukáš

Poslední víkend v září na Zámku Slavkov – Austerlitz patřil oslavě Dne seniorů

V sobotu večer v sala terreně zámku odehráli slavkovští ochotníci krátké divadelní představení s názvem Námluvy. I když bylo obsazení pouze o třech hercích, jejich výkony byly velice přesvědčivé a publikum se bavilo.
V neděli odpoledne měla na nádvoří zámku zázemí zdravotnická organizace Střevotour, jejíž stan na první pohled upoutával pozornost, takže si díky tomu přišla spousta lidí poslechnout podrobnější informace o prevenci rakoviny tlustého střeva. V rámci akce probíhalo měření tělesného tuku za pomoci moderních metod, což využilo mnoho zúčastněných.
Návštěvníci se mohli dozvědět o tom, jak pečovat o svá chodidla, a předejít tak nepříjemným problémům.
Na závěr dne vystoupil Karel Gott revival Morava a nádvoří se rozeznělo nejznámějšími melodiemi hvězdy naší populární hudby. Skvělá atmosféra návštěvníky natolik oslovila, že si spolu s hudebníky prozpěvovaly všechny věkové kategorie. Počasí se vydařilo, a tak den strávený na zámku stál rozhodně za to.
ZS-A
Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Kultura

  • 60 Luboše Javůrka
    Příjemný večer strávili návštěvníci Společenského centra Bonaparte ve Slavkově u Brna 4. října 2019. Od 19.30 se zde rozezněly tóny a hlasy členů herecké skupiny Divadelního spolku Slavkov u Brna. Úspěšné představení pod názvem Všechny lásky světa (ve zkrácené verzi) doplnili muzikanti skupiny Bokomara a... celý článek

Černá kronika

  • Ve městě hořel už třetí strom
    Již třetí případ zapáleného stromu řešili slavkovští hasiči. Naposledy, 14. května, prohořel kmen vrby ve Svojsíkově parku. Vzhledem k jeho vzrostlé koruně bylo strom tak nestabilní, že jej pracovníci technických služeb museli ihned pokácet a rozřezat. Podobný případ se ve Slavkově nestal letos... celý článek

Příroda

Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.