Dnes je neděle 22.10.2017, svátek má Sabina

Další úspěchy Isabely

Isabela HortováPoté, co byla Isabela Hortová dekorována nejlepší sportovkyní Slavkova u Brna v kategorii do 10 let, dosáhla dalších významných úspěchů. Na přeboru JmK v olympijském sportu moderní gymnastice dosáhla Isa v individuální soutěži v kategorii desetiletých na zlato, a stala se přebornicí Jihomoravského kraje!

V celé kategorii pre-juniors (10–12letých) získala skvělé třetí místo. Medaile si odvezla také v jednotlivých disciplínách. Dosáhla na dvě třetí místa, jedno druhé a v královské disciplíně – „cvičení se stuhou“ – získala další zlatou medaili a titul krajské přebornice.

Uplynulý víkend Isabela úspěšně reprezentovala na významných mezinárodních závodech v polské Wroclawi. Závodů se zúčastnilo 12 států, mezi nimi Německo, Španělsko, Irská republika, ale také v současné době světově nejúspěšnější země Ukrajina a Rusko. Na těchto již třídenních závodech se Isabele dařilo a dosáhla nečekaně skvělých výsledků – odváží si v individuálním závodě pohár za třetí místo! Přiváží si také své dosud nejvyšší bodové ohodnocení a dokázala, že již nyní může úspěšně konkurovat i gymnastkám z těch gymnasticky nejvýznamnějších zemí.

Výsledky Isabely jsou obdivuhodné i proto, že se gymnastice věnuje teprve tři roky a vesměs soutěží proti gymnastkám, které cvičí od svých pěti let. Dohání to ale neuvěřitelnou tréninkovou pílí, kdy se snaží na každodenním čtyřhodinovém tréninku využít každou chvilku. Přejeme Isabele, ať jí její píle vydrží, a její úspěchy pokračují.

Vedení SK TART MS Brno

Její soutěžní vystoupení si můžete prohlédnout na Youtube:

Isabela Hortová

Isabela Hortová

Isabela Hortová

Isabela Hortová

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Dýňobraní po desáté
  Dýňobraní / Foto: archiv zámku
  Dýňobraní / Foto: archiv zámku
  Ani letos nechyběla v programu zámku tradiční podzimní akce pro děti Zámecké dýňobraní. Kromě vyřezávání dýní a dětské dílny se letos mohli návštěvníci zapojit také do soutěže o nejlepší dýňový pokrm.

Kultura

 • Poutníci koncertovali v Šanghaji
  Poutníci v Šanghaji / Foto: archiv Poutníků
  Poutníci v Šanghaji / Foto: archiv Poutníků
  Vážení přátelé dobré country hudby, tedy skupiny Poutníci, v neděli 15. října 2017 jsme se vrátili z týdenní šňůry v Šanghaji v Číně. Já jsem hrál, kromě jiných zemí, v USA i v bývalém SSSR, takže... celý článek

Černá kronika

 • Dvě nehody nákladních aut ve Slavkově
  Nehoda nákladního auta na obchvatu Slavkova / Foto: HZS JmK
  Nehoda nákladního auta na obchvatu Slavkova / Foto: HZS JmK
  V pátek 10. března dopoledne se převrátilo nákladní auto nad serpentinami na cestě v sadech (na Frédách). Auto převáželo betonové díly a pod tíhou nákladu se s ním utrhla krajnice. Při... celý článek

Příroda

 • Podzimní procházka barevným Slavkovem
  Zámecký park / Foto: V. Luža
  Zámecký park / Foto: V. Luža
  Podzim je nejkrásnějším barevným ročním obdobím. Příroda se připravuje k odpočinku a loučí se s námi. Jako v upomínku nám předvádí úchvatné barevné scenerie. V letošním podzimním období bylo jen málo slunečních dnů s babím létem.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.