Dnes je středa 20.6.2018, svátek má Květa

Další úspěchy Isabely

Isabela HortováPoté, co byla Isabela Hortová dekorována nejlepší sportovkyní Slavkova u Brna v kategorii do 10 let, dosáhla dalších významných úspěchů. Na přeboru JmK v olympijském sportu moderní gymnastice dosáhla Isa v individuální soutěži v kategorii desetiletých na zlato, a stala se přebornicí Jihomoravského kraje!

V celé kategorii pre-juniors (10–12letých) získala skvělé třetí místo. Medaile si odvezla také v jednotlivých disciplínách. Dosáhla na dvě třetí místa, jedno druhé a v královské disciplíně – „cvičení se stuhou“ – získala další zlatou medaili a titul krajské přebornice.

Uplynulý víkend Isabela úspěšně reprezentovala na významných mezinárodních závodech v polské Wroclawi. Závodů se zúčastnilo 12 států, mezi nimi Německo, Španělsko, Irská republika, ale také v současné době světově nejúspěšnější země Ukrajina a Rusko. Na těchto již třídenních závodech se Isabele dařilo a dosáhla nečekaně skvělých výsledků – odváží si v individuálním závodě pohár za třetí místo! Přiváží si také své dosud nejvyšší bodové ohodnocení a dokázala, že již nyní může úspěšně konkurovat i gymnastkám z těch gymnasticky nejvýznamnějších zemí.

Výsledky Isabely jsou obdivuhodné i proto, že se gymnastice věnuje teprve tři roky a vesměs soutěží proti gymnastkám, které cvičí od svých pěti let. Dohání to ale neuvěřitelnou tréninkovou pílí, kdy se snaží na každodenním čtyřhodinovém tréninku využít každou chvilku. Přejeme Isabele, ať jí její píle vydrží, a její úspěchy pokračují.

Vedení SK TART MS Brno

Její soutěžní vystoupení si můžete prohlédnout na Youtube:

Isabela Hortová

Isabela Hortová

Isabela Hortová

Isabela Hortová

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Slavnostní vysazení lípy svobody ve Slavkově
  Lípa svobody / Foto: B. Maleček
  Lípa svobody / Foto: B. Maleček
  V letošním roce si naše země připomíná 100. výročí vzniku československé státnosti. Jihomoravský kraj v této souvislosti plánuje na stovce vybraných míst jižní Moravy vysadit 100 lip srdčitých jako připomínku této historické události.

Kultura

 • Slavkovská chasa kosila v centru Brna lóku
  Slavkovská chasa v Brně / Foto: L. Jedlička
  Slavkovská chasa v Brně / Foto: L. Jedlička
  V rámci 18. ročníku akce Brněnsko tančí a zpívá se 12. června vpodvečer uskutečnila na nádvoří Staré radnice v Brně přehlídka deseti folklorních souborů a skupin z Brna a okolí. Slavkovská chasa ze Slavkovského... celý článek

Černá kronika

Příroda

 • Rybářské závody ve Slavkově u Brna
  rybáři
  rybáři
  Pobočný spolek Moravského rybářského svazu ve Slavkově u Brna pořádá již řadu let tradiční rybářské závody. Z důvodu opravy jižního břehu velkého rybníka v roce 2017, kdy bylo nutno snížit vodní hladinu, se tyto závody společné pro děti i dospělé nekonaly. Letos jsme je naplánovali na... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.