Dnes je pondělí 11.12.2017, svátek má Dana

Další úspěchy Isabely

Isabela HortováPoté, co byla Isabela Hortová dekorována nejlepší sportovkyní Slavkova u Brna v kategorii do 10 let, dosáhla dalších významných úspěchů. Na přeboru JmK v olympijském sportu moderní gymnastice dosáhla Isa v individuální soutěži v kategorii desetiletých na zlato, a stala se přebornicí Jihomoravského kraje!

V celé kategorii pre-juniors (10–12letých) získala skvělé třetí místo. Medaile si odvezla také v jednotlivých disciplínách. Dosáhla na dvě třetí místa, jedno druhé a v královské disciplíně – „cvičení se stuhou“ – získala další zlatou medaili a titul krajské přebornice.

Uplynulý víkend Isabela úspěšně reprezentovala na významných mezinárodních závodech v polské Wroclawi. Závodů se zúčastnilo 12 států, mezi nimi Německo, Španělsko, Irská republika, ale také v současné době světově nejúspěšnější země Ukrajina a Rusko. Na těchto již třídenních závodech se Isabele dařilo a dosáhla nečekaně skvělých výsledků – odváží si v individuálním závodě pohár za třetí místo! Přiváží si také své dosud nejvyšší bodové ohodnocení a dokázala, že již nyní může úspěšně konkurovat i gymnastkám z těch gymnasticky nejvýznamnějších zemí.

Výsledky Isabely jsou obdivuhodné i proto, že se gymnastice věnuje teprve tři roky a vesměs soutěží proti gymnastkám, které cvičí od svých pěti let. Dohání to ale neuvěřitelnou tréninkovou pílí, kdy se snaží na každodenním čtyřhodinovém tréninku využít každou chvilku. Přejeme Isabele, ať jí její píle vydrží, a její úspěchy pokračují.

Vedení SK TART MS Brno

Její soutěžní vystoupení si můžete prohlédnout na Youtube:

Isabela Hortová

Isabela Hortová

Isabela Hortová

Isabela Hortová

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Banner

Společnost

Kultura

 • Žáci ZUŠ Františka France zpívali pro seniory z charitního CDS
  Koncert ZUŠ pro seniory / Foto: archiv ZUŠ
  Koncert ZUŠ pro seniory / Foto: archiv ZUŠ
  Dne 14. listopadu 2017 se na Hudebním večeru pro CDS, pořádaném v sále ZUŠ Františka France ve Slavkově u Brna, sešlo asi 150 diváků, kteří přišli zhlédnout vystoupení mladých umělců a zároveň pomoci dobré věci.

Černá kronika

Příroda

 • Podzimní příroda ve Slavkově
  Foto: P. Navrátil
  Foto: P. Navrátil
  Dlouhozobku svízelovou si mnozí pletou s kolibříkem. Je to však motýl, patřící mezi lišaje. Svým způsobem letu opravdu kolibříky připomíná. Ti však v žijí v Americe. Dlouhozobka je zajímavá i tím, že je stejně jako řada motýlů stěhovavá!
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.