Dnes je čtvrtek 17.8.2017, svátek má Petra

Další úspěchy Isabely

Isabela HortováPoté, co byla Isabela Hortová dekorována nejlepší sportovkyní Slavkova u Brna v kategorii do 10 let, dosáhla dalších významných úspěchů. Na přeboru JmK v olympijském sportu moderní gymnastice dosáhla Isa v individuální soutěži v kategorii desetiletých na zlato, a stala se přebornicí Jihomoravského kraje!

V celé kategorii pre-juniors (10–12letých) získala skvělé třetí místo. Medaile si odvezla také v jednotlivých disciplínách. Dosáhla na dvě třetí místa, jedno druhé a v královské disciplíně – „cvičení se stuhou“ – získala další zlatou medaili a titul krajské přebornice.

Uplynulý víkend Isabela úspěšně reprezentovala na významných mezinárodních závodech v polské Wroclawi. Závodů se zúčastnilo 12 států, mezi nimi Německo, Španělsko, Irská republika, ale také v současné době světově nejúspěšnější země Ukrajina a Rusko. Na těchto již třídenních závodech se Isabele dařilo a dosáhla nečekaně skvělých výsledků – odváží si v individuálním závodě pohár za třetí místo! Přiváží si také své dosud nejvyšší bodové ohodnocení a dokázala, že již nyní může úspěšně konkurovat i gymnastkám z těch gymnasticky nejvýznamnějších zemí.

Výsledky Isabely jsou obdivuhodné i proto, že se gymnastice věnuje teprve tři roky a vesměs soutěží proti gymnastkám, které cvičí od svých pěti let. Dohání to ale neuvěřitelnou tréninkovou pílí, kdy se snaží na každodenním čtyřhodinovém tréninku využít každou chvilku. Přejeme Isabele, ať jí její píle vydrží, a její úspěchy pokračují.

Vedení SK TART MS Brno

Její soutěžní vystoupení si můžete prohlédnout na Youtube:

Isabela Hortová

Isabela Hortová

Isabela Hortová

Isabela Hortová

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Banner

Společnost

 • Jethro Tull opět ve Slavkově!
  Koncert Jethro Tull ve Slavkově u Brna / Foto: archiv ZS-A
  Koncert Jethro Tull ve Slavkově u Brna / Foto: archiv ZS-A
  Britská folkovo-rocková legenda Jethro Tull oslavila 22. července svoji padesátku také v zámeckém parku ve Slavkově. Frontman s píšťalou v ruce – Ian Anderson – si malé město poblíž Brna... celý článek

Kultura

Černá kronika

 • Dvě nehody nákladních aut ve Slavkově
  Nehoda nákladního auta na obchvatu Slavkova / Foto: HZS JmK
  Nehoda nákladního auta na obchvatu Slavkova / Foto: HZS JmK
  V pátek 10. března dopoledne se převrátilo nákladní auto nad serpentinami na cestě v sadech (na Frédách). Auto převáželo betonové díly a pod tíhou nákladu se s ním utrhla krajnice. Při... celý článek

Příroda

Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.