Dnes je úterý 16.10.2018, svátek má Havel

Komunální volby: vítězí opět ČSSD

volbyV komunálních volbách 2018 zvítězila ve Slavkově u Brna stejně jako minule (2014) a i v roce 2010 Česká strana sociálně demokratická. Od voličů dostala 27,84 % hlasů.

Na druhém místě se umístila ODS (16,23 %). Volební účast ve Slavkově byla 52,71 %.

Počet získaných mandátů:

volby

volby

volby

volby

volby

volby

volby

volby

Zdroj:iDnes

Komentářů (2)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 • Adélaa  - Buďme ve střehu

  Nenechejme se ukolébat a sledujme jednání těch, kteří nás zastupuji.
  Obávám se, že tzv. kamarádšofty, přesným jménem klientelismus, nejsou pouze možné, jak píšete, ale zcela reálné. Zatím sice ne v takové míře, jak tomu bylo za bývalého starosty Ivana Charváta, kterého to stálo post starosty, ale nezapomínejme, že je to jedna z forem korupce.

 • JaMiJa  - jak jinak

  Jak jinak by to mělo dopadnout?Město Bohuslava Sobotky?
  Neee,město Michala Boudného,protože za jeho vládnutí nad tímto městem se odehrálo mnohé,dobré i zlé,ale hlavně se tu pořád něco dělo.
  Taky si ale myslím že města jako je naše,si volí lidi,ne partaje,ne politické gesta,sliby,koblihy.Tady by měli lidé volit dle skutků,které se tu staly.
  Nemusím mít rád socany,ani Boudného,ale nejdu mu nepřiznat že tu odvedl kus práce.Pokud si odmyslím možné kamarádšofty,což ale nejde nijak dokázat,tak Slavkov pod jeho velenením ušel kus cesty k lepšímu.
  Těšíme se na nový obchod.Těšíme se na nové rekonstrukce všeho ohyzdného v našem městě.Volba to byla dobrá.Jen tak dál.Dobrá práce slavkováci.

 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

Kultura

 • Tango demente
  Tango demente
  Tango demente
  „Tak já začnu od začátku. Mám takovou starou babičku. Matku od manželky. 93 let. A ta má tři kamarádky, se kterými hraje karty. Mezi těmito kamarádkami byla jedna – jak babička říkala – nejdementnější z nás. A jak běžel čas, tak ona byla čím dál dementnější, ale taky stále... celý článek

Černá kronika

Příroda

 • Iniciativa SOS …sucho!
  Šámy / Foto: V. Kohoutková
  Šámy / Foto: V. Kohoutková
  Jsme spolek, který má ve svých stanovách jako cíl ochranu přírody a krajiny dle Zákona České národní rady o ochraně přírody a krajiny č.114/1992 Sb. Není nám lhostejná situace v naší krajině, ve Slavkově, kde žijeme, kde budou žít naše děti.... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.